2737
2734
عنوان

کدومش بهتره

105 بازدید | 7 پست

یخچال و لباسشویی و ظرفشویی سفید بهتره یا نقره ای

تعداد رای : 24
نظرسنجی
سفید
8
33%
نقره ای
16
66%
😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤

سفییییییییید 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

دستگاه سی ان سی جهت برش cnc روی فلزات استفاده می شود همچنین برای ایجاد طرح های دلخواه روی سنگ میتوانید از cnc سنگ استفاده کنید و برای ایجاد نقوش بسیار زیبا و جذاب روی دربهای فلزی منازل و ... از پانچ cnc ورق استفاده می شود. برش پلاسما نیز نوعی برش دهنده برای متریال مختلف است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببین اگه خواستی نقره اب بگیری بگو سیلور بعضیا طوسی روشن به جای نقره ای میخرن یه نقره ای کدر هست. اگه ...

میگت سیلور خیلی زود کثیفو لک میشه راسته

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤
میگت سیلور خیلی زود کثیفو لک میشه راسته

سیلور چون براغه آره تمیز نگه داشتنش سخته ولی زیباست وگرنه اون نقره ای کدر اصلا نگیری و سفید بگیری الان هم آشپرخونه سفید مده

2738