2737
2734

هیچ درآمدی ندارم گاهی چیزی لازمم شوهرم پولشونمیده   به نظرش بیخوده ولی من فکر میکنم لازم دارم. دوسه سال قبل جایی شاغل بودم پاره وقت حقوق کمی داشتم الان کهفکرشو میکنم خیلی خوب بود هرچی میخاستم بی منت میخریدم.الان با بچه کوچیک نمیتونم برم سرکار. به فکرم زده طلامو بفروشم بذارم بانک,ماهیانه سودشو بگیرم.به نظرتون کار خوبیه

خود طلا داره سود ميكنه ديگه هميشه!

اگز ايده ي بهتري داري براش ك سرعت رشدش بيشتر از سرعت رشد قيمت طلاس اين كارو بكن مگه ن الكي از دستش نده

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  

نه همچین کاری نکنیا، همه پول رو تبدیل به طلا میکنن که ارزشش حفظ شه شما میخوای طلاتو تبدیل به پول کنی بذاری بانک؟؟؟ 

ی راه دیگه واسه کسب درآمد پیدا کن

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه اشتباه محض

من ده میلیون دقیقا گذاشتم بانک وقتی طلا ارزون بود 

بعد الان ده تومنم همون ده تومنه درصورتی که اگه طلا میخریدم الان چند برابر شده بود

به خاطر یه درامد کم همچین کاری نکن

روی شوهرت کار کن تا بهت پول بده 

2738

وای نه اصلا این کارو نکن ارزش پولت میاد پایین ضرر میکنی مگه بانک چقد سود میده عزیزم؟اون قبلنا بود بانک های خصوصی زیاد سود میدادن الان همشون یکی شدن اصلا نمی ارزه به نظرم

2706