2737
2739

اگه واقعا اطمینان دارید؟؟جواب بدین لطفا

سلام ببخشید من مهریمو حدود ۱۲۰ تاشو اجرا گذاشتم که دادرسیش فک کنم در حدود ۱۶ میلیون شد که چون  توان پرداختشو نداشتم اعسار دادم و قاضی برای شوهرم فقط سالی یه سکه برید حالا سوالم اینه که من هر سال این سکه رو که میگیرم تا ۴ سال باید هزینه دادرسی بدم که تسویه بشه؟؟؟قیمت سکه ۴ تومنه ۴ سال صبر کنم که دولت سکه هامو بگیره یعنی؟؟؟؟

اینجوری که مردا برن با خیال راحت هر غلطی میخان بکنن زن واسه مهریه ش که تنها پشتیبانشه خیر سرشون باید خرج کنه که مردش رو تنبیه کنه.؟ینی مهریه هم مسخره بازیه پس

نگرانی برای چه ؟شاید هرگز پیش نیاید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
عزیزم شما هر سکه رو که بگیرید نیم عشر دولت بر میداره یه ده درصد

میگم این همه طلاق میگیرن اینا حتی از تلویزیون فرهنگ سازی نمیکنن این همه خیانت و فساد و فضای مجازی گرفته انگار نه انگار درآمد داره براشون 

نه عزیزم

آگه رای رو با دقت بخونید نوشته شده که همسرتون محکوم به پرداخت هزینه دادرسی شده . خود دادگاه براش اخطار میفرسته . شما فقط هر ماه تشریف ببرین اجرای احکام و سکه رو تحویل بگیرید

با بعضی ها نباید بحث کرد ؛ باید به نفهمی شون احترام گذاشت.
میگم این همه طلاق میگیرن اینا حتی از تلویزیون فرهنگ سازی نمیکنن این همه خیانت و فساد و فضای مجازی گر ...

اره گلم خیلی درامد داره فکر کردی فقط همیناس؟؟بابت هر دادخواست ۲۵۰ میگیرن و کلی هزینه دیگه

2706