2737
2734
عنوان

این دوتا اشتباه منو درخصوص خانواده شوهر نکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1395 بازدید | 43 پست
من اصلا با با جاری حرف خصوصی ندارم ...همش شوخی و و تعریف و حرفای خونه داری و بازارگردی و اینا ....ول ...

عزیزم تو حالا خوبی

جاری منم زن خوبیه خیلی راهنمایی اینا میکنه

ولی ازاین حرفش خیلی بدم اومد بخدا

خیلی هم زرنگه و با سیاست و کلکه

به مادرشوهرم اینا ی بارم زنگ نمیزنه  همش با دوستاش تلفنی حرف میزنه

بعد ک بهش گله میکنن میگه من ب هیشکی زنگ نمیزنم

تیکر سربازی شوهرمه(شروع۱۹تیر۹۸)
اره حتما ولی من واممو نمیدم شوهرم بیکاره سربازه خودمم بیکارم میخوام سپردش کنم سودشو بگیرم

جلو اونا نگی تو بانکه که دیگه تا برات خرجش نکردن راحتت نمیزارن،بگو وام من برا جهازمه 

چیزی را که برای خودمیپسندی برای دیگران هم بپسند،چیزی را که برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند،اینجوری دنیا بهشت میشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جلو اونا نگی تو بانکه که دیگه راحتتر نمی‌زارم تا برات خرجش نکردن،بگو وام من برا جهازمه

👌ن اصلا نمیگم 

میخوام سودشو برا چیزایی ک خودم نیاز دارم بخرم 

الان چون عقدیم همه سرک میکشن

ولی بعد عروسی تو خونه خودمونم نمیذارم کسی دخالت کنه و چیزی هم از تو خونه بهشون نمیگم

2731
اره حتما ولی من واممو نمیدم شوهرم بیکاره سربازه خودمم بیکارم میخوام سپردش کنم سودشو بگیرم

چه علطا پول مامانتو بدی به اونا کوفت بخورن اه رو ندین به خانواده شوهر بابا 

تیکر تولد دختر نازنینمه 

کاملا باهات موافقم .منم به جاریم زیاد رو مبدادم .یه بهر برگشت بی مقدمه گفت بهم که خواهرت زیاد میره خونه بابات خواستم بزنم دهنش بگم به تو چه اخه چه ضرری به تو میرسونه از اون موقع هیچی بهش نمیگم

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...
کاملا باهات موافقم .منم به جاریم زیاد رو مبدادم .یه بهر برگشت بی مقدمه گفت بهم که خواهرت زیاد میره خ ...

افرین دیگه منم هیچی بهش نمیگم

ب هیچکدومشون هیجی نمیگم

2738

سپیه سوال تورو خدا بگین بعتب هروقت تو جنع خانواده همسر اصلا باید با سیاست رفتار کنیم و باهیچ کس صمیمی نشیم اخه چرا؟؟؟چرا باید باهمه دورو باشیم اینجوری خیلی بده میدونم که مجبوریم اما واقعا بده اگه صادق باشیم همه میگن این چقد ساده لوحه من خیلی دلم میخواد همه رو از ته دل دوست داشته باشم 

افرین دیگه منم هیچی بهش نمیگم ب هیچکدومشون هیجی نمیگم

باور کن مادرشوهرمو عین مامان خودم میدونستم باهاش حرف میزدم دردو دل وای دیدم بعدا حرفامو علیه من استفاده میکنه یکی دوتاشم میزاره روش یع چیزی مثلا بخواد به کسی بگه میکه به قول نازی منم اصلا میمونم فقط الان در حد سلام خداحافظم

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...

منم خیلی طرفدار جاریم بودم بعد یک روز که مادرشوهرم ازم تعریف میکرده گفته الکی ازش تعریف نکنید چون همش پشت سرتون حرف میزنه درصورتی که من اصلا جلوی جاریم از خانواده شوهرم بد نگفتم

خدا رو شکر جاری ندارم فعلا 

فقط یه خواهر شوهر دارم رازی پیشش ندارم ولی اون رازشو بهم میگه منم سعی میکنم راز نگهدار باشم حتی اگه باهم قهر کردیم یا هر چی ....

درمورد زنگ زدن من بجز مامانم به هیچ کس زنگ نمیزنم زیاد میگه کاری داشته باشم اخلاقمه ودیگه هیچ کسم ازم انتظار نداره 

کاملا باحرفات موافقم😉

من ازدواجم سنتی بود، الانم عقدم، دو شهر دور از هم هستیم، بیشتر اونا بهم زنگ میزنن، با هم عروسم خیلی خیلی رسمی هستم.لزومی نمی‌بینیم باهاش صمیمی بشم. 

به نظر من باز با خواهر و مادر شوهر خوب باشی برات نمیزنن، چون مادر و خواهرشن بالاخره و دوس ندارن خار به پای داداش یا پسرشون بره، اما جاری از اینا حسا چیزی نمیدونه که، چون برااااادر شوهرشه!!! 😊

2706