2733
2734

میشه لطفا تاپیک آخرمو ببینید نظر. بدید ببینید حق دارم با خانوادم قهر کنم و کلا باهاشون قطع رابطه کنم یا نه چون مامانم اصلا به من حق نمیده جان بجه هام همه چیزو دقیق نوشتم و چیزی اضافه تر نگفتم بخدا

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچکس جای پدر مادر و نمیگیره برات....اگه هم چیزی بگن از لج نمیگن..چیزی تو دلشون نیست مطمین باش..اگه اونا پناهت نباشن کی باشه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2738
عزیزم از اونجایی ک خواهرت آدم بیشعوریه مادرتو درک کن...کمتر رفت و آمد کن کمتر تماس بگیر..دوست خانواد ...

درست میگی دقیقا همین تصمیم رو گرفتم ممنونم که درکم کردی

مادرش خوبه آبجیش آدم دیوثیه

منم یه ابجیه دیوث دارم...دیر ب دیر میبینمشون..ولی بزور احترام همو داریم.چیزی نمی‌گم مشکل پیش بیاد..تو هم کوتا بیا تا حدودی...فردا کسی از قط ارتباط با خانوادت سو استفاده نکنه و زخم زبونتو بزنه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
اگه روانش بهم بریزه چی؟

دلم از مامانم شکسته. هفته گذشته مامامامانم به من گفت بیا بریم پارک بعد مثل اینکه شوهر خواهرم با ما بد شده بود به خواهرم پکفته بود کی به اینا گفته بیان پارک حالا بعد حسابتو میرسم بعد خواهرم جلو اون به مامانم گفته بود تو به اینا گفتی بیان پارک مامانم گفته بود نه من خبر نداشتم اینام هستن.   شاید خالت گفته.یعنی جرات نداشته بگه من گفتم اونم دخترمه. بعد خواهرم به خالم گفته بود خالمم به من گفت این هفته بخدا از غصه مردم

منم یه ابجیه دیوث دارم...دیر ب دیر میبینمشون..ولی بزور احترام همو داریم.چیزی نمی‌گم مشکل پیش بیاد..ت ...

خدا از سر آدمای بیشعور نگذره خیلی زندگیمو تلخ کرده

2706