2726

آبریزش دارم میترسم دوقلوهام زود دنیا بیان کسی بوده تو شرایط من

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 

نظر دکترت چیه ؟؟؟

نگران نباش

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من یه سری تو سن بارداری شما حس کردم کیسه آبم سوراخه،رفتم اتاق مامایی بیمارستان،قلب جنین رو چک کرد و یه معاینه هم انجام داد ببینه دهانه رحمم باز شده یا نه،بعد گفت میری خونه برو دستشویی خوب خودتو بشور و خشک کن،یه پوشک بچه از این بزرگها بزار و ۱ساعت فعالیت کارهای خونه داشته باش یا پیاده روی کن بعد اگه بازم حس کردی اون پوشک خیسه بیار ما چک کنیم خیسی و رنگ ترشحات چجوره

که خداروشکر دیگه خشک موند پوشک

من اومدم بیمارستان بستریم اینجا ازم تست آمینیو شور گرفتن مثبته الانم انتی بیوتیک مصرف میکنم و آب زیاد میخورم میخواستم ببینم کسی تو شرایطم بوده کی زایمان کرده

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا