2703
2553
عنوان

خانوما له دادم برسید دارم دیونه میشم شیاف پروژسترون در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 1354 بازدید | 31 پست

شیاف را از پشت استفاده کن خیلی هم عالیه از امشب بیخودی از جلو نزن کار دسته خودت میدی الانم استراحت کن 

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏
شیاف را از پشت استفاده کن خیلی هم عالیه از امشب بیخودی از جلو نزن کار دسته خودت میدی الانم استراحت ک ...

یکی بهم گفت شیاف بزار الان چکار کنم 

شکرت خدا 😍شکرت شکرت و بازهم هزاران بار شکرت روز ۲۱/۱۰/۹۸بهترین روز زندگیم بود .چرا چون گفتن سالمی وقراره بیای بغلم دختر ناز مامانی😍😍😚 .خدایا ازت میخوام به همه منتظرا یه بچه سالم بدی تا طمع خوش مادر شدن و مخصوصا دختردار شدن رو بچشن .شکرت هزاران بار که میوه بهشتو بهم دادی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا سونوواژینال بدکوفتیه میدن براادم من که نرفتم دکتر دعواهم. کرد ولی محل ندادم ول کن مگه هرچی دکتر گفت باید گوش کنی

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏

کی زدی اگه دیروز زدی حالا بزن ولی از پشتاصلا از جلو نزن

2720

شیافو واسه عفونتت نداده. احتمالا توی سونوت خونریزی پشت جفت داشتی که شیاف داده. منم همینجوری بودم تا وقتی که کامل لکه بینیام قطع شد هرروز شیافو میزاشتم که جاشون محکم شه

🌺یه صلوات میفرستی برام؟ :) تا ان شاءالله بزودی بیام تاپیک بزنم معجزه شددددد😍.                💕ان شاءالله به امید خدا یه روزی امضام این بشه: و خدایی که به چشم معجزه اش را دیدم/ بابت معجزه اش از ته دل خندیدم ........الهی شکرت.       
اصلا سونوواژینال بدکوفتیه میدن براادم من که نرفتم دکتر دعواهم. کرد ولی محل ندادم ول کن مگه هرچی دکتر ...

اخه تازه کردم حالا میگی چکار کنم بلایی سر بچه م نیاد دیونه میشم

شکرت خدا 😍شکرت شکرت و بازهم هزاران بار شکرت روز ۲۱/۱۰/۹۸بهترین روز زندگیم بود .چرا چون گفتن سالمی وقراره بیای بغلم دختر ناز مامانی😍😍😚 .خدایا ازت میخوام به همه منتظرا یه بچه سالم بدی تا طمع خوش مادر شدن و مخصوصا دختردار شدن رو بچشن .شکرت هزاران بار که میوه بهشتو بهم دادی 
نداشتم اصلا فقط دیشب که شیافو استفاده کردم امروز الان لک قهوه ای دیدم و کمرم درد داره یعنی چیه

انشالله که چیزی نیست کار سنگین نکن 

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......
2714
😁😁اگر قراره ادم  گوش نکنه چرا میره دکتر پس

باورکن بخدا اخه سونوواژینال خیلی بده من بهداشت هم که رفتم گفت نرو من طول سرویکسم را شکمی انجام داد

خب باید شیافو بزاری که بچه سقط نشه

من که لکه بینی هم داشتم شیافو از جلو میزاشتم چون دکتر گفته بود تاثیر واژینال بهتره

🌺یه صلوات میفرستی برام؟ :) تا ان شاءالله بزودی بیام تاپیک بزنم معجزه شددددد😍.                💕ان شاءالله به امید خدا یه روزی امضام این بشه: و خدایی که به چشم معجزه اش را دیدم/ بابت معجزه اش از ته دل خندیدم ........الهی شکرت.       
شیافو واسه عفونتت نداده. احتمالا توی سونوت خونریزی پشت جفت داشتی که شیاف داده. منم همینجوری بودم تا ...

عزیزم به نظرت الان چکار کنم تروخدا  نه میدونم که به خاطر عفونت نداده گفت برا جلوگیری از سقطه

بابا طوری نمیشه 

دو روز استراحت کن نزدیکی هم نکن شیافاتم از پشت استفاده کن تا وقت دکترت برسه

وقت دکترت کی هست؟؟؟

باید استراحت کنی و شیاف رو هم استفاده کن 

من ترشحات قهوه ای داشتم ،رفتم دکتر شیاف داد البته خارجی اشو پیدا نکردم و ایرانی استفاده کردم از طرفی هم باید استراحت میکردم اما نتونستم ب خاطر دانشگاهم و دور از جون شما بعد لکه بینی شد و در نهایت سقط شد

انشالله که برا شما سالم بمونه ،استرس نداشته باش بدتر میکنه.

تلخ است عمرمابه شتابش ازآن خوشیم عمری که تلخ می‌گذرددرگذاربِه
خب باید شیافو بزاری که بچه سقط نشه من که لکه بینی هم داشتم شیافو از جلو میزاشتم چون دکتر گفته بود ت ...

نه میگم الان بزارم یا تا شب وایسم .اخه بیست دا داده روزی یکی 

نه اصلا نزن دیگه بذار حداق 12 ساعت ازروش بگذره نترس هیچیت نمیشه بگیر بخواب به ددلتم بد راه نده یه چیزی بخور یه چند روزم استراحت کن حسابی تاخوب بشی اصلا نترس که بدتر میشی

2706