2737
2734
عنوان

یه سوال

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 55 پست

بابا بهشت و جهنم کجاست یه عمره این خرافات رو تو گوشمون کردن 

خدا کاری به دین آدما نداره هرکی انسانیت داشته باشه بنده خوب خداست. 

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

میگن مسلمونا موهاشون پیدا نباشه وگرنه جیییز میشه 😢خوب اروپاییا چی اونا جییز نمیشن؟؟

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید پس میشه بگید اسلام واسه چی اومده؟ اسلام اومده که مردم مسلمون باشند دیگه اگه نه هرکی هر دینی م ...

اسلام آخرین دینه.قبل ازاسلام یهود بود مسیح بود یعنی اونا قدیمیترن.خداوند به فراخور هر زمان پیامبری برا هدایت انسانهافرستاده وآخرینشون حضرت محمد که خاتم النبیاست

بهترین وبدترین ادمها رادربین دیندارن دیدم.بهترین آنهاکسانی بودن که میخواستن خودشان به بهشت بروندوچقدربی آلایش وپاک بودندوسرشان به کارخودشان بودوبی آزاربودندوبدترین آنها کسانی بودندکه میخواستن غیرخودشان بقیه راهم به بهشت ببرندوچقدروحشتناک بودبرخوردباآنها،تظاهرو ریاوخشونت و توحش دربین آنهاموج میزدونقطه ی مشترکشان بود.!!!مهاتماگاندی
2728
میگن مسلمونا موهاشون پیدا نباشه وگرنه جیییز میشه 😢خوب اروپاییا چی اونا جییز نمیشن؟؟

تو همه ادیان بی حجابی گناهه و به اندازش مجازات میشن. همونطور که زنا و گرون فروشی و دروغ و غرور و غیبت و... هرچیز دیگه ای گناهه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
 اسلام آخرین دینه.قبل ازاسلام یهود بود مسیح بود یعنی اونا قدیمیترن.خداوند به فراخور هر زمان پیا ...

خوب الان بعد مسیحیت اسلام اومده چرا مسیحیا مسلمون نمیشن؟

من میگم خیلیا هستن کافرن ولی ادمن خیلی هوای ضعیف تر از خودشونو دارن اونا چی اونام میرن جهنم؟؟؟

اگه ادم خوبی بود میگفت خدا وجود نداره؟دینی که خدا برای بهتر زندگی کردن ما فرستاده رو قبول نمیکنه ایا ادم خوبیه؟ گرچه خوب شاید کار های خوبیم داشته باشه ولی خوب این موارد هم نشون میده اون اادم خیلی هم شاید خوب نباشه!

خوب الان بعد مسیحیت اسلام اومده چرا مسیحیا مسلمون نمیشن؟

مگه کشکه آدم زود دینشو بزاره کنار.لابد اگه یکی الان بیاد بگه من پیامبرم و یه دین جدید اعلام کنه همه میریم بهش ایمان میاریم.آدما عقل دارن و میتونن انتخاب کنن.البته قبلا بزور شمشیرمردمو دیندار کردن ولی فک کنم دیگه اون دوران پیش نیاد

بهترین وبدترین ادمها رادربین دیندارن دیدم.بهترین آنهاکسانی بودن که میخواستن خودشان به بهشت بروندوچقدربی آلایش وپاک بودندوسرشان به کارخودشان بودوبی آزاربودندوبدترین آنها کسانی بودندکه میخواستن غیرخودشان بقیه راهم به بهشت ببرندوچقدروحشتناک بودبرخوردباآنها،تظاهرو ریاوخشونت و توحش دربین آنهاموج میزدونقطه ی مشترکشان بود.!!!مهاتماگاندی
2738
همون طور که همه مسلمانا بهشت نمیرن، همه کافرها هم جهنم نمیرن بهشت برای انسان های خوبه نه برای مسلمو ...

کسی که کافره و دین خدارو قبول نداره و با خدا دشمنه ادم خوبیه؟

کسی که کافره و دین خدارو قبول نداره و با خدا دشمنه ادم خوبیه؟

کسی که مسلمون نیست به این معنی نیست که با خدا دشمنه

دشمن خدا کسی میشه که تبلیغ سوء داره درباره اسلام یا حتی مسلمونی که با کاراش اطرافیانشو دین گریز میکنه

مگه کشکه آدم زود دینشو بزاره کنار.لابد اگه یکی الان بیاد بگه من پیامبرم و یه دین جدید اعلام کنه همه ...

قبول دارم که ادم نمیتونه زود دینشو بزاره کنار اما ببینین مثلا یه ادم چهل ساله چهل سال زمان داشته راجع به اسلام تحقیق کنه و احتمالا تحقیق هم کرده حالا اون شخص چه جوابی میتونه داشته باشه؟ الان شاید بچه دبستانی هاشونم بدونن اسلام چیه!

اگه ادم خوبی بود میگفت خدا وجود نداره؟دینی که خدا برای بهتر زندگی کردن ما فرستاده رو قبول نمیکنه ایا ...

اون آدم به نسبت کارای خوبی که میکنه پاداش میگیره.چه فایده یکی دیندار باشه ولی بقول شما انسان خوبی نباشه.دینداری یه جور بازدارندگی از کارهای بدهستش.یعنی دین به انسانهاکمک میکنه که راه درست و پیدا کنن.پس راه درست رفتن مهمتره

2706