2726
عنوان

روانپزشک در اراک

4369 بازدید | 14 پست

دکتر صالحی بهم معرفی شده بهمن صالحی ولی هر شماره ای میگیرم بر نمیداره 

میش بهم دکتر خوب معرفی کنید و شماره هم بگین 🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نمیشناسم من...یه سرچ کن توی اینترنت

اخه نمیدونم کدوم خوبه

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣
اینجا با اراکیا لج هستن😂😂😍😍

چطور؟

نمیدونم

پس واسه چی میگی با اراکیا بدن

عههههههعههعههع😐😐😐😐😐😐 خب یه تاپیک زده بودن که اراکیا خوب نیستن و رفتاراشون خوب نیست😏🤕🤕

وا چ مسخره

باشه بیخیال مرسی ج دادی

عزیزم فقط دکتر خشایار نعماوی زاده. من کلی پیش اینو اون رفتم برای مشاوره فقط الکی پولمو دور ریختم. اما این یکی کارش واقعا عالی بود. شمارشو واستون میذارم 09351305590 البته مطبش تهران هستش اما مشاوره تلفنی هم میده.

اخه نمیدونم کدوم خوبه

من تعريف كلنيك «روانپزشكي-روانشناسي» دكتر «فرزانه كرمي» را زياد شنيده بودم. هم روانپزشك هستند و هم روانشناسي كار ميكنند.

من خودم از مراجعه کننده های دکتر «فرزانه كرمي» متخصص روانپزشكي (اعصاب و روان) هستم خیلی راضیم، یکی از دوستام اضطراب شدید و پانیک داشت که اون اول رفته بود پیش ایشون خیلی کمک کرده بود منو هم برای افسردگی معرفی کرد. خیلی حالم بهتر شده. من پیش روانپزشکای خیلی زیادی رفتم و هیچ نتیجه ای نگرفتم تا اینکه توسط یکی از دوستام رفتم پیش دکتر «فرزانه كرمي» واقعا تو کارشون تبحر دارن. چند سالی بود که مشکل اعصاب داشتم ولی الان حالم خیلی خوب شدم.

فعاليت شون در زمينه هاي: افسردگي، اضطراب، اسكيزوفرنيا، دوقطبي، اعتياد جنسي، خواب، خوردن، استرس، روان تني، اختلالات كودكان(پيش فعالي، رفتاري، تيك، يادگيري)، مشاوره تحصيلي، مشاوره ازدواج، مشاوره خانوادگي و... است.

يه حسني كه داره اين است كه؛(( به صورت تلفني و آنلاين هم بيمار ويزيت ميكنند.))

مطبشون شلوغ است و از قبل بايد هماهنگي كنيد.

آدرس مطبش توی اصفهان، خيابان سجاد، خيابان سپهسالار، خيابان مسرور، نبش چهار راه حضرت قائم، طبقه اول

تلفن؛ ٣٦٣٠٣٣٩٦-٠٣١

همراه؛ ٠٩٩٤٠٦٨٢٨٩٦

2706