2726
عنوان

عفونت قارچی مزخرف اعصاب خرد کن!

4220 بازدید | 42 پست

سلام. من قبلا عفونت داشتم با مترونیدازول و داکسی و سفکسیم خوب شدم. حالا دوباره عفونت گرفتم! خیلی دلم درد میکنه و تکرر ادرار دارم. 

شیافف کلوتریمازول جواب میده بخرم؟! میشه راهنماییم کنید؟ 

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!

من ناخنم زده

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

ببین مشکلت چیه که انقدر عفونت می کنی!!

شورت نخی یه سایز بزرگتر بپوش  تو خونه دامن بپوش 

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قارچ واژن دارید یعنی؟

ترشح سفید پنیری با خارش؟

اگه آره یا پماد واژینال یا قرص واژینال با 7 تا اپلیکاتور جدا بخرید یک هفته هر شب قبل خواب انجام بدید

ايشالا درمان سرطان كشف بشه

فکر میکنم برا قارچی باید جوش شیرین بریزی تو اب ولرم بشینی تو لگن اب .اینجوری خوب میشه ولی چقدر اب و اینا و زمانشو دقیق نمیدونم

آنان که بودنت را قدر نمیدانند رفتنت را نامردی میخوانند

من یک مدت طولانی درگیرش بودم و نهایتا فقط با سه شب سیر گذاشتن کاملا رفع شد.

پوست یک حبه سیر رو بگیر و با یک سوزن تمیز، نخ ازش رد کن و گره بزن و بفرست داخل. نخ بیرون بمونه. صبح با نخ سیر رو بکش بیرون. سه شب تکرار کن، امیدوارم خوب بشی.

اگه مشکلتون باکتری باشه با آنتی بیوتیک حل میشه اما قارچ با آنتی بیوتیک حل نمیشه !

اگه شک دارید قارچه یا باکتری ب دکتر بگید براتون آزمایش کشت بده

ايشالا درمان سرطان كشف بشه

احتمالا عفونت ادراری داری که تکرر ادرار داری.

عفونت قارچی واژن معمولا درد و سوزش نداره.

برو دکتر بگو آزمایش بنویسه با توجه به نوع باکتری دارو بده وکرنه خوب نمیشی.من همه این دوره ها رو طی کردم.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

یه بنده خدایی چراغ مطالعه میزاره زیر پتو و پاهاشو میزاره رو میز به مدت 5الی10 مین میمونه هروز، میگه خیلی خوبه و زود خوب میشه

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  

شیاف ماریانا عالیه برا مشکلات رحمی گوگل سرچ کن 

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...
قارچ واژن دارید یعنی؟ ترشح سفید پنیری با خارش؟ اگه آره یا پماد واپینال یا قرص واپینال با 7 تا اپلی ...

بله. ترشحاتم پنیری نیست ولی نسبتا غلیظه. خارش و سوزش ندارم ولی دلم به شدت درد میکنه و احساس پری دارم تو قسمت رحمم. عذر میخوام وقتی داخل رو با آینه نگاه کردم، اون تو ترشحات سفید دیدم که به دیواره ی واژن چسبیدن. 

پماد واپینال خوبه خوبه برای عفونت قارچی؟ راحت پیدا میشه؟

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!
2706