2410
2553
عنوان

خیلی خسته ام از دست این دنیا

175 بازدید | 29 پست

واقعا غصه میخورم که شوهرم اعتیاد به تریاک داره احساس میکنم دیگه من براش مهم نیستم روابطمان سرد شده حاضر نیست ترک کنه باهاش حرف زدم میگه برج 11 ترک میکنم الان کارام مونده و... اخه من چیکار کنم با بچه 16 ماهه خیلی خسته ام خیلی ناراحتم 

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دقیقا مثل شوهر من ولی ما هنوز بچه نداریم میگه بچه دار شدی میزارم کنار همش وعده میده

عزیزم خام نشی

تو رو به همه مقدساتت قسم می دم تا ترک نکرده بچه دار نشو

Nobody loves you!😶😶😶😶my name is nobody😍😍😍😍😍
برج 11هم میشه سال اینده من مرکز ترک اعتیاد کار میکنم اینجور ادما ترک نمیکنن گلم کسی ک بخاد ترک کنه ا ...

واقعا درسته با قرص ب۲ ترک میکنن؟

رفتم داروخونه بگیرم که ترک کنه ولی نمیدن داروخونه ها

خدایا واسه همه بهترینارو جفت و جور کن
برج 11هم میشه سال اینده من مرکز ترک اعتیاد کار میکنم اینجور ادما ترک نمیکنن گلم کسی ک بخاد ترک کنه ا ...

تو رو بخدا کمکم کن چجوری راضیش کنم

عزیزم خام نشی تو رو به همه مقدساتت قسم می دم تا ترک نکرده بچه دار نشو

خیلی عوض شده حتی واسه نزدیکی هم قبلش میکشه 

نمیدونم کی بهش یاد داده خوبه واسه زود انزالی

البته بی تاثیر نیست ولی خب چه فایده معتاد بشی

2714
خیلی عوض شده حتی واسه نزدیکی هم قبلش میکشه  نمیدونم کی بهش یاد داده خوبه واسه زود انزالی البت ...

ای خدا این که دیگه اصلا داره ناتوانی میگیره 6 سالی هست میکشه قبل از اینکه منوبگیره

ای خدا این که دیگه اصلا داره ناتوانی میگیره 6 سالی هست میکشه قبل از اینکه منوبگیره

شوهر من ۲ ساله میکشه هر روز باهم دعوا داریم ولی فایده نداره فقط به زور زیر یه سقف هستیم حتی دیشب دعوا کردیم

تو رو بخدا کمکم کن چجوری راضیش کنم

عزیزم این دارو هارو فقط موسسه های ترک اعتیاد دارن و تو دارو خونه نیستش ب یکی از این کمپ ها برو مشاوره دارن راهنماییت میکنن گلم منتهی ب وعده و وعید باردار نشو ک اشتباه محضه این قرصا خودشونم نوعی مواد مخدر هستن ولی اون اثرات روانی رو ندارن و زیر نظر پزشک باید تجویز بشن

شوهر من ۲ ساله میکشه هر روز باهم دعوا داریم ولی فایده نداره فقط به زور زیر یه سقف هستیم حتی دیشب دعو ...

منم دیشب باهاش بحث کردم

عزیزم این دارو هارو فقط موسسه های ترک اعتیاد دارن و تو دارو خونه نیستش ب یکی از این کمپ ها برو مشاور ...

من بچه دارم گلم 16 ماهشه 

دیگه دارم دیوونه و افسرده میشم.کسی ندارم که باهاش راحت باشم و درد دل کنم.هرکی بفهمه فقط اوضاع بدتر م ...

مث منی منم نمیتونم به کسی بگم

2706