1464
1411
عنوان

خیلی خسته ام از دست این دنیا

166 بازدید | 29 پست

واقعا غصه میخورم که شوهرم اعتیاد به تریاک داره احساس میکنم دیگه من براش مهم نیستم روابطمان سرد شده حاضر نیست ترک کنه باهاش حرف زدم میگه برج 11 ترک میکنم الان کارام مونده و... اخه من چیکار کنم با بچه 16 ماهه خیلی خسته ام خیلی ناراحتم 

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

دقیقا مثل شوهر من ولی ما هنوز بچه نداریم میگه بچه دار شدی میزارم کنار همش وعده میده

عزیزم خام نشی

تو رو به همه مقدساتت قسم می دم تا ترک نکرده بچه دار نشو

Nobody loves you!😶😶😶😶my name is nobody😍😍😍😍😍
1457
برج 11هم میشه سال اینده من مرکز ترک اعتیاد کار میکنم اینجور ادما ترک نمیکنن گلم کسی ک بخاد ترک کنه ا ...

واقعا درسته با قرص ب۲ ترک میکنن؟

رفتم داروخونه بگیرم که ترک کنه ولی نمیدن داروخونه ها

برج 11هم میشه سال اینده من مرکز ترک اعتیاد کار میکنم اینجور ادما ترک نمیکنن گلم کسی ک بخاد ترک کنه ا ...

تو رو بخدا کمکم کن چجوری راضیش کنم

عزیزم خام نشی تو رو به همه مقدساتت قسم می دم تا ترک نکرده بچه دار نشو

خیلی عوض شده حتی واسه نزدیکی هم قبلش میکشه 

نمیدونم کی بهش یاد داده خوبه واسه زود انزالی

البته بی تاثیر نیست ولی خب چه فایده معتاد بشی

خیلی عوض شده حتی واسه نزدیکی هم قبلش میکشه  نمیدونم کی بهش یاد داده خوبه واسه زود انزالی البت ...

ای خدا این که دیگه اصلا داره ناتوانی میگیره 6 سالی هست میکشه قبل از اینکه منوبگیره

ای خدا این که دیگه اصلا داره ناتوانی میگیره 6 سالی هست میکشه قبل از اینکه منوبگیره

شوهر من ۲ ساله میکشه هر روز باهم دعوا داریم ولی فایده نداره فقط به زور زیر یه سقف هستیم حتی دیشب دعوا کردیم

1447
تو رو بخدا کمکم کن چجوری راضیش کنم

عزیزم این دارو هارو فقط موسسه های ترک اعتیاد دارن و تو دارو خونه نیستش ب یکی از این کمپ ها برو مشاوره دارن راهنماییت میکنن گلم منتهی ب وعده و وعید باردار نشو ک اشتباه محضه این قرصا خودشونم نوعی مواد مخدر هستن ولی اون اثرات روانی رو ندارن و زیر نظر پزشک باید تجویز بشن

شوهر من ۲ ساله میکشه هر روز باهم دعوا داریم ولی فایده نداره فقط به زور زیر یه سقف هستیم حتی دیشب دعو ...

منم دیشب باهاش بحث کردم

عزیزم این دارو هارو فقط موسسه های ترک اعتیاد دارن و تو دارو خونه نیستش ب یکی از این کمپ ها برو مشاور ...

من بچه دارم گلم 16 ماهشه 

دیگه دارم دیوونه و افسرده میشم.کسی ندارم که باهاش راحت باشم و درد دل کنم.هرکی بفهمه فقط اوضاع بدتر م ...

مث منی منم نمیتونم به کسی بگم

1418
من بچه دارم گلم 16 ماهشه 

عزیزم چون بچه دارین و همسرتون معتاده حضانت بچتون ب راحتی ب شما داده میشه ولی زندگی ارزش جنگیدن رو داره کمپ های ترک اعتیاد شامل مشاور ممدکار و پرستار هستش من در قسمت پرستاریش فعالیت میکنم ولی شما میتونید مراجعه کنید و از مشاورینشون راهنمایی بگیرین

عزیزم چون بچه دارین و همسرتون معتاده حضانت بچتون ب راحتی ب شما داده میشه ولی زندگی ارزش جنگیدن رو دا ...

اینجا کمپ نداره یعنی داره بیرون شهر هست من چجوری تااونجنا برم

1450