2733
2734
عنوان

خانمای گل یه لحظه بیاید

120 بازدید | 12 پست

تروخدا واس زندگی من دعا کنید زندگیم داره از هم میپاشه...شوهرمو خیلیدوس دارم ولی خب یه سری کاراش منو اذیتم میکنه نمیدونم چیکار کنم...امروز بهش میگم وقتی نمیتونی باهام کنار بیای چرا داری تحملم میکنی....میگه میخوای تحملت نکنم😔

از وقتی پای خونه عموش به خونشون وا شده کلا اخلاقش عوض شده خانواده عموش یه خانواده زیراب زنن که میگن اون بد این بد فلانی اینجوره همش ه دروووغ حس میکنم منو از چشمش انداختن😭

الان ۲هفتس یاقهریم یا دعوا هر دفه هم پیشقدم میشم واس اشتی محلم نمیزاره تا ببینم خودش کی بخواد اشتی کنه..

برا زندگی اشفته من ۵ تا صلوات بفرستید❤

ممنونمم😘

خداجونم میشه به منم نی نی بدی؟🥲(یکسال و نیمه منتظرم)

عزیزم معذتین رامدام بخون بهش فوت کن ذکر یاودود هم بخون بهش عالیه تا شربددلان از زندگیتون کم بشه ومحبتون بهم زیاد بشه

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم معذتین رامدام بخون بهش فوت کن ذکر یاودود هم بخون بهش عالیه تا شربددلان از زندگیتون کم بشه ومحب ...

اینایی که میگید چی هستن؟؟

۱سال و نیم بدون مشکل زندگی کردیم همینکه اینا اومدن همه چی خراب شده...حالا میفهمم خواهر شوهرم واسه چی اصرار داشت هیچوقت پای اینا وا نشه 

خداجونم میشه به منم نی نی بدی؟🥲(یکسال و نیمه منتظرم)
اینایی که میگید چی هستن؟؟ ۱سال و نیم بدون مشکل زندگی کردیم همینکه اینا اومدن همه چی خراب شده...حالا ...

معذتین همون 4قل ناس و فلق و کافرون و توحید اینارامدام بهش بخون مخصوصا وقتی بااونایی ...ذکر یاودودراهم فقط 1000بار به یه انار بخون بهش بده بخوره خیلی عالیه هرچی بهش میدی با بسم الله. بده متوجه شدی

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏
معذتین همون 4قل ناس و فلق و کافرون و توحید اینارامدام بهش بخون مخصوصا وقتی بااونایی ...ذکر یاودودراه ...

عزیزم ذکر یاودود رو ۱۰۰۰بار باید گفت یا ۱۰۰۱؟

شوهرعزیزم خیلے دوست دارم و در ڪنارت براے آینده خوبمون وخوشبختیمون میجنگم💞
2738
عزیزم ذکر یاودود رو ۱۰۰۰بار باید گفت یا ۱۰۰۱؟

1001بار تواینترنت بزنی میاره

ممنون

ایشالله که درست بشه سعی کنید باخواهرشوهرتون متحد بشین و نذارین دیگه رفت و امد کنند

معذتین همون 4قل ناس و فلق و کافرون و توحید اینارامدام بهش بخون مخصوصا وقتی بااونایی ...ذکر یاودودراه ...

عزیزم شمایی که از ذکر یا ودود خبر داری میشه بگی فقط رو انار میشه خوند یا مثلا خرما هم میشه؟بعد اینکه مثلا خرما رو بگیریم دستمون ذکرو بخونیم و فوت کنیم روش درسته؟

شوهرعزیزم خیلے دوست دارم و در ڪنارت براے آینده خوبمون وخوشبختیمون میجنگم💞
عزیزم شمایی که از ذکر یا ودود خبر داری میشه بگی فقط رو انار میشه خوند یا مثلا خرما هم میشه؟بعد اینکه ...

نه نیاز نیست دستت بگیری همینطور که جلوتم بگیری کافیه منم همینجا شنیدم به انار باید خوند ولی چه اشکال داره مهم ذکر هست خرماهم میوه بهشتی هست