2737
2734
عنوان

باردارا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 214 بازدید | 39 پست

اوووووف ک منم چقد از این استرسا داشتم. همش میگفتم چرا 6 هفتمه ولی هنوز تهوع ندارم، چرا یهو تهوعم از بین رفت، چرا 18 هفتمه ولی حرکت بچه رو حس نکردم، چرا بچه امروز زیاد تکون خورده، چرا کم تکون خورده، چرا لگنم درد میکنه، چرا سینم شل شده و... فقط خودمو الکی عذاب دادم همین. سعی کن بی خیال و ریلکس باشی اینطوری بچت خیلی بهتر رشد میکنه خودتم عذاب نمیکشی

اوووووف ک منم چقد از این استرسا داشتم. همش میگفتم چرا 6 هفتمه ولی هنوز تهوع ندارم، چرا یهو تهوعم از ...

شما تو چند هفتگی تکوناشا حس کردی؟

خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

19 هفتگی البته جفتم قدامی بود

من جفتم پایینه.امروزم هجده هفته و پنج روزمه.اما هنو تکونهاشو متوجه نشدم

فقط دل دل میرنه و سفت میشه گاهی

خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍
2731
من جفتم پایینه.امروزم هجده هفته و پنج روزمه.اما هنو تکونهاشو متوجه نشدم فقط دل دل میرنه و سفت میشه ...

طبیعیه اشکال نداره. بعضی بچه ها یکم کم تحرکن. اگرم تپل باشی باز حرکاتشو کمنر حس می‌کنی

طبیعیه اشکال نداره. بعضی بچه ها یکم کم تحرکن. اگرم تپل باشی باز حرکاتشو کمنر حس می‌کنی

منم جفتم قدامیه

ینی حرکتشو زودتر حس میکنم؟؟

نی نی تون دخمله؟؟

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
من كه دوروز ديگه ميشم ٢٠ هفته ولي هنوز هيچي حس نميكنم از تكوناي ني ني جفتمم قداميه

عزیزم نگران نباش شاید نی نی تنبله

بچتون چیه،جنسیتش؟؟

2738
نميدونم شايدم به قول شما تنبله. جنسيتش پسره. كلا اصلا احساس حاملگي ندارم اصلا يادم ميره حامله ام از ...

وااای عین من فقط صبحا ی کم تهوع ک اونم امروز نبود

منم حس حاملگس ندارم شکمم کوچیکه

ی نفر گف همه ی جفت قدامیا دختر میزان

چقد چرت گفته😃

وااای عین من فقط صبحا ی کم تهوع ک اونم امروز نبود منم حس حاملگس ندارم شکمم کوچیکه ی نفر گف همه ی ج ...

منم همينطوريم يه روز ميگم چرا شكمم كوجيك شده مامانم ميخنده بهم ميگه روز به روز شكمت داره مياد جلو تو ميگي شكمم كوچيك شده. كلا اصلا تهوعم كه نداشتم اصلا فقط اشتهام خيلي زياد شده يه روز سينه درد دارم يه روز سينه م درد نميكنه كلا هرروز درگيرم با خودم😂😂به منم گفته بودن ٨٠ درصد جفت قداميا دختره بچه شون واسه من پسر شد ولي

2706