2733
2734

انقدر تو نی نی سایت میخونمممممم که نوشتن رابطه بدون جلوگیری داشتم حالا انقدر می ترسم به نظرتون یعنی باردار میشم؟؟؟

الان نقش جلوگیری چیه این همه  ک ا ن د م واسه اقایون هم تعطیل کنن برن خونه بشینن چون بدون جلوگیری که ادم حامله نمیشه 

یا یه خانمی صبح نوشته بود قرص اورژانسی سه بار تو سال خوردم الانم حس میکنم حامله ام چیکار کنم بیفته ؟ 

به خدا یه چیزی هم هست به اسم جلوگیری   

من حس میکنم بعضی ها مثل قدیمی ها فکر میکنن که اصلا اعتقادی به جلوگیری نداشتن میگفتن حیفه نباید جلوگیری کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

طبق نظر خودشون عمل میکنن یا اینکه اصلا براشون مهم نیست اگه باردار بشن

من رابطه جدی به قصد بارداری نداشتم ، اما خب آنچنان رعایت هم نمیکردیم ، یعنی مشکلی نداشتیم اگه باردار میشدم ، دقیقا همینجوری هم باردار شدم .

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
2738

عزیزم هیچ وقت اینطوری فکر نکن. من ادمی بودم اگه کسی میگفت ناخواسته باردارشدم میترکیدم از خنده میگفتم چقدر بی سوادن اینهمه روش جلوگیری چطور میشه پس. خدا زد پس کله ام یک‌سال بعد زایمان اولم با جلوگیری طبیعی باردار شدم. انقدرم دیدم با دستگاه یا قرص باردار شدن. به نظرم به جلوگیری نیست به کار خداست. سر پسرم ده ماه اقدام سفت و سخت بودم نشد سر این با جلوگیری شد

دنیام بچه هام 🥰  
ما جلوگیری طبیعی داشتیم 5 سال تا الانم حامله نشدم مرد باید حواسش باشه

طبیعی اصلا جلوگیری حساب نمیشه خیلی خطای بالایی داره هرچقدرم مرد حواسش باشه ممکنه پیشاب که اصلا متوجه اومدنش نمیشه آدم حاوی اسپرم باشه

ولی یهووییا باحالترنا ادم سوپرایز میشه من اینقد دلم میخواست الان باردار باشم البته آیو دی داشتم کاندومم استفاده میکردم گاهی هم اورژانسی میخوردم خودم طبیعیشو دوس دارم ولی میدونم شوهرم نمیتونه جلوخودشوبگیره چون بچم دوس نداره ببریزه میگه بدو برو قرص بخور🤣🤣🤣🤣

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣