2733
2734
عنوان

راهنمایی کنین

73 بازدید | 10 پست

سلام ی راهنمایی میخام. من طلا دارم میخام بفروشم‌بزارم‌بانک تا سودش بیاد بنظرتون فکر خوبیه یا ضرر میکنم؟ چون بعدا برا خرید ماشین میخام اقدام کنم حدود یسال بعد میخام بزازم بانک سودش بیاد تااونموقه لطفا راهنماییم کنین

سود بانک ارزش نقدینگیتو حفظ نمیکنه بلکه نسبت به تورم ارزش پولت کم میشه پولتو جایی پس انداز کن که همزمان با تورم ارزشش کم نشه مثل زمین ملک ماشین ولی حساب سپرده فقط برا وام خوبه اونم تو موسسه ها نه بانک

نه نفروش‌موقع خرید میفروشی پول ارزششو از ذس میده ولی طلا قیمتش بالاتر میره اگه مقدار طلاتون خیلی بالاست فکر میکنین بلنک بزارین منفعتش بیشتره اونوقت بفروشین ولی اگه جزیی عهست ریسک نکن هیچوقت هیچ‌چیزی تو این خراب شده ارزون نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه نفروش‌موقع خرید میفروشی پول ارزششو از ذس میده ولی طلا قیمتش بالاتر میره اگه مقدار طلاتون خیلی بال ...

حدودا ۳۰ تومنی باید باشه طلا ها، اصلا موندم چیکارکنم میترسم یسال دیگه بخام‌بفروشم و بزنم‌به زخمی کمتر شه قیمت طلا واس اون‌میگفتم لااقل بزارم‌بانک سودش بیاد روش

حدودا ۳۰ تومنی باید باشه طلا ها، اصلا موندم چیکارکنم میترسم یسال دیگه بخام‌بفروشم و بزنم‌به زخمی کمت ...

نه هیچ‌وقت کمتر نمیشه مطمن باش واسه سی ملیون هم مبلغ انچنانی سود نمیدن نگه دار به وقتش بفروش عجله نکن 

نه هیچ‌وقت کمتر نمیشه مطمن باش واسه سی ملیون هم مبلغ انچنانی سود نمیدن نگه دار به وقتش بفروش عجله نک ...

اهان خیلی ممنون به مشورت خیلی احتیاج داشتم واقعا سردرگم بودم یسال دیگه لازممه یابراماشین یا دانشگاه میگفتم خدایا چیکارکنم

2738