2703
2553
عنوان

خانم هابرام دعا کنید

55 بازدید | 10 پست

لطفا خواهری کنید برام دعا کنید که ایشالله تاماه دیگه منم توخونه خودم باشم شوهرم راضی بگرده دنبال خونه تا یه جای خوب گیرمون بیاد ایشالله عالی برام صلوات میفرستین 

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏
14 تا صلوات فر ستاد م برات 

قربونت برم ممنون دعا کن تا قبل زایمانم توخونه خودم باشم الان 5ماهمه

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

14 تا صلوات فر ستاد م برات 

بچه دومم هست 

2720
انشالله اینا نگرانی نداره گلم مهم سلامتیت هست منم سه تا بچه دارم مستاجر هستم مهم دل خوش اونم به وقتش ...

خوب منم دلم میخاد 3تا یا4تابچه داشته باشم ولی خونم خیلی کوچیکه و نور نداره پسرم خیلی اذیت میشه وگرنه مشکلی بامستاجری ندارم چون صاحبخونه مون خیلی خوبه خداراشکر 

خوب منم دلم میخاد 3تا یا4تابچه داشته باشم ولی خونم خیلی کوچیکه و نور نداره پسرم خیلی اذیت میشه وگرنه ...

بچه زیاد الان خوب نیست گلم از لحاظ اقتصادی 

انشالله هرچی زودتر مری توخونه خودت گلم ناد علی زیاد بخون صلوات نذر کن جواب میگیری بحق این ایام 

بچه زیاد الان خوب نیست گلم از لحاظ اقتصادی  انشالله هرچی زودتر مری توخونه خودت گلم ناد علی زیا ...

خوب من ازار دارم 😄اخه بافرزند کم هم مخالفم ولی خوب خداراشکر شوهرم خوبه و سربراه درامدشم بدنیست براین میگم 3یا4😶😶

2714
خوب من ازار دارم 😄اخه بافرزند کم هم مخالفم ولی خوب خداراشکر شوهرم خوبه و سربراه درامدشم بدنیست برای ...

خداروشکر که درآمدش خوبه گلم ازماه خوب بود دوسال بیکار شده بر همين دليل میگم سخته گلم

خداروشکر که درآمدش خوبه گلم ازماه خوب بود دوسال بیکار شده بر همين دليل میگم سخته گلم

بله خدایش سخته منم خواهرم 3تاداره بزرگش دانشجو و دوتای دیگه مدرسه این شغل همسرش خوب نیست خیلی اذیت میشن ایشالله خدا براهمه وسایل خوشی و رفاه فراهم کنه مخصوصا عزیزانمون😘