2737
2734
عنوان

شیمی درمانی

155 بازدید | 3 پست

کسی اطلاع داره؟ الان مامانم 5 جلسه گذشته تهوع داره هیچی نمیخوره حالش بهم میخوره معدش فشارش جونش دیگه نمیکشه 3 تا دیگه مونده.

کسی میدونه که تااخرش چجوریه؟حالش بدتر میشه؟

کسی تاحالا بوده یا تجربه دارید که چیکار کنیم؟

برای شفای مادرم دعا کنید 🙏گاهی ادم اینقدر تنهاست که فقط مادرتو داری اما افسوس که بیماره

مامان من هم سال ۸۳ شیمی  درمانی کرد. حدود ۸ یا ۹ جلسه. گاهی از استخوان درد جیغ میزد. فقط باید تحمل کنن و شما هم بهش دلگرمی بدین. بدتر نمی شن. همین جوری پیش می ره. خدا کنه زودتر تمام شه و حالشان خوب خوب بشه. مامان من خدا رو شکر خوب شد. آب میوه طبیعی زیاد بهشون بدین بخوان.

و خدایی که همین نزدیکی ست. خدای آرام، شنوا، دانا، مهربان و بخشنده ی من دوستت دارم.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تغذیه تو این دوران خیلی مهمه. بهش برسید چه از نظر روحی چه جسمی. با اینکه محدودیت غذایی دارن ولی نذارید به نخوردن عادت کنه اینجوری خیلییییییی تحلیل میره بنده ی خدا. مطالب این پیج خیلی میتونه بهت کمک کنه پیج اینستای دکتر فرشید اربابیه که همشم میاد تلویزیون. خیلی قبولش داریم ما مادربزرگم تحت درمانشه و خداروشکر تا اینجا خیلی خوب تونسته تومور سینه ی مادربزرگ منو کنترل کنه https://www.instagram.com/dr.farshid.arbabi

2728