2410
2553
عنوان

دخترخاله م چه ازدواج عجیبی کرده 🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 1595 بازدید | 84 پست
واسه پولشه وگرنه عقاید داماد به نخ همون شال الکی خاله ات هم نیس

آخه خودشونم پولدارن

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خودشم خيلي قشنگ بود، همه ميگفتن بهش سوفيا لورن...

خلاصه اين خالش نذر داشته بره هر پنجشنبه حرم

اينو به دور ميبره

همونجا ي خانواده فوق مذهبي عاشق اين شدن،شوهرشم بينهايت پولدار و خوشگل

باورت نميشه بگم خودش و مادر و خواهرش چادري شدن

خودش پوشيه حتي ميزد ي دوره اي....

الانم كه عروس و داماد داره

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
مبارکش باشه انشالله خوشبخت بشه 

انشالله😍😘

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
2720
پسرچرا از اول دنبال یه چادری نرفته؟رفته یکی گرفته بی حجاب گفته چادری شو؟؟

از ترم یک دخترخاله مو میخاسته ولی نه باهاش دوست شده نه خواستگاری کرده . تا ترم آخر ازش شماره گرفته و خواستگاری رفتن . و قبل خواستگاری این شرط گذاشته

منم يه تيپ ساده داشتم و مانتويي

يكي دوماه بعد ازدواجم مانتو عبايي ميپوشم

چون ديدم شوهرم دوست داره

خيليا گفتن تغيير كردي و ال و بل برام مطرح نبود و زندگيم مطرح تر بود

ولي خب شوهرمم راضيتر

البته تو خونه جلو نامحرم محجبه بودم

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰

منم دیدم این مدلی

ایشالله ک هر چی خیره

ولی من حاضر نیستم خودم رو بخاطر کسی عوض کنم

چ بخوام بی حجاب بشم و ...

چه بخوام چادر بزارم

خانمای گل میشه از ته دل دعا کنید ماشینمون پیدا شه⁦❤️⁩دزدیدن متاسفانه😓تمام سرمایمون بود...خدا حاجت دلتون رو بده🤲🌺
2714
خودشم خيلي قشنگ بود، همه ميگفتن بهش سوفيا لورن... خلاصه اين خالش نذر داشته بره هر پنجشنبه ...

چقد عجیب 😯 حالش کرده بعد رفته با یه مذهبی هم ازدواج کرده .خخخخ

چند سال بعد به مشکل برمیخورن. اینجوری نمیمونه. من و همسرم که از یه قشر بودیم و عقاید مشابه داشتیم، الان سر یه سری عقاید جزئی متفاوتمون به مشکل برمیخوریم گاهی و همسرم میخواد حتی رو عقیده ی من هم کار کنه! چون مردها از همه نظر میخوان سلطه گری کنن، خانم اذیت میشه. مخصوصا خانمی که استقلال شخصیت براش تعریف شده باشه. اولش فکر میکنن فقط یه حجاب داشتنه ولی بعدها میبینن چقدر جزییات میتونه بره رو مخشون! حت تو دیدن برنامه های تلویزیون! 

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!
کاش منو می گرفتن😭😭😭پوووول

ولی من اصلا دوست نداشتم یه همچین ازدواجی میکردم . خانواده همسر منم مذهبی ان ولی من مث اونا نیستم .از اول هم گفتم که نمیتونم مث خواهرات چادری باشم 

چند سال بعد به مشکل برمیخورن. اینجوری نمیمونه. من و همسرم که از یه قشر بودیم و عقاید مشابه داشتیم، ا ...

وای دقیقا همینطوره . فعلا بقول خودمون داغن و جوگیر 

2706