2737
2734

ی؟بابا بعضی موقع آدم ازدست این مردا دیونه میشن.متعصب هست.ولی بعضی موقعها توکاراش هنگم.شما ازاین دست اتفاقها براتون افتاده بگین.

.

😂😂 خب فامیلتون بود مغازه داره؟

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😂😂😂😂

شوهرت باید میگفت به عمو سلام کن... بعد تو میرفتی پشتش قایم میشدی 

شوهرتم میگفت خانمم خجالت میکشه ... سلام کرده😂😂😂

شوهرت فک کرده با بچش رفته بیرون😕😕😕

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین

خوب شما اجازه میدی مثل بچه اش باهات برخورد کنه و این اشتباهه 

اگر اینقدر بالغ بودی که امادگی ازدواج داشتی قطعا خودت بهتر میدونی به کی و کجا سلام کنی یا نکنی یا چی بپوشی یا نپوشی این موضوع باید به ایشون تفهیم بشه از طرف شما 

من بچه مو میبرم سوپری شروع میکنه صحبت کردن میگم اول سلام کردی مامان جان!!!اونم میگه سلام عمو 😐😐

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2738

محل نده ، کلا احوال مردها مشخص نیست...شوهر من گاهی میگه بیا بریم خرید ، میگم باشه ، وقتی میرسیم به فروشگاه میگه تو نیا ، بگو چی میخوای بخرم

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
2706