2733
2734

از جمعه همش تو فکرم خواهرشوهرم باهام خوبه نمیتونه بی احترامی کنه یعنی براشون مهمه که عروسشون ناراحت نشه ولی این بار اولش نیست گاهی تیکه میندازه منه احمقم خود خوری میکنم بعدا میگم آاا چرا جوابشو ندادم چرا این جوری نگفتم بهش منم بی زبون 😳نمیدونم به شوهرم بگم یا خودم دفعه بعدی حالشو بگیرم 

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳

خانواده نامزدش همچین قهوه ایش میکنن فقط همونا بتونن حالشو بگیرن😒😒😒

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مظلوم نمایی کن بشوهرت بگو

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2731
2738
تیکه اش چیه مثلا؟؟شاید تیکه نیست 

بابا هر سری بر میگرده میگه اررره ادم وسایل مارک بخره 😠 یکی بیاد به این حالی کنه مارک مگه فقط الجی و سامسونگه 

مظلوم نمایی کن بشوهرت بگو

خیلی ابحیشو دوست داره خواهرشم هواشو داره نمیدونم برخوردی کنه باهاش یا نه

درجا جواب بده نذار تو دلت بمونه ک اینطوری فکرتو درگیر کنه    

دقیقا

اگه شوهر من باشه میگه منظوری نداشت نیمه خالی لیوانو نبین براهمین بهش نمیگم اما شما ببین چجوریاست شوه ...

مثل شوهر شماست

2706