2733
2734
عنوان

علایم پریود دارم ولی....

240 بازدید | 41 پست

سلام من الان دو روزه دل درد و سنگینی زیر دلم رو که علائم پریودیه دارم با وجود اینکه ۳روزه که از موعد پریود شدنم هم میگذره ولی هیچ خبری نیست.امکان داره با وجود داشتن علائم و عقب انداختن زمان پریود باردار باشم؟؟؟؟؟؟

منم درد دارم و الان ی روز میشه گذشته دیگ نمیدونم باردارم یا ن

برا مامان بودنم صلوات بفرستید دوستای عزیزم

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم درد دارم و الان ی روز میشه گذشته دیگ نمیدونم باردارم یا ن برا مامان بودنم صلوات بفرستید دوستای ...

خب برید بی بی چک بزارید ایشالا که باردارید.من حاملگی قبلیم ۲روز قبل پریود بی بی چکم مثبت شد. شما که مریود رو تموم کردید حتما بزارید

برای سلامتی نی نی تو راهیم ۱ صلوات میفرستید .🙏
2731
خب برید بی بی چک بزارید ایشالا که باردارید.من حاملگی قبلیم ۲روز قبل پریود بی بی چکم مثبت شد. شما که ...

دیروز گذاشتم احساااااس میکنم ی هاله خیلی خیلی کمرنگ معلوم بود نمیدونم شاید بخاطر اینک دلم میخاد مثبت بود اینطور فکر میکنم

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
دیروز گذاشتم احساااااس میکنم ی هاله خیلی خیلی کمرنگ معلوم بود نمیدونم شاید بخاطر اینک دلم میخاد مثبت ...

عکسشو داری بفرستی؟

2738
ن انداختم وقتی دیدم اینجوره

فردا دوباره بزار . ایشالا مثبته. واسه منم خیلی کمرنگ بود اما همونم یعنی مثبت . اگه باردار بودی بیا بگو توکل به خدا عزیزم

فردا دوباره بزار . ایشالا مثبته. واسه منم خیلی کمرنگ بود اما همونم یعنی مثبت . اگه باردار بودی بیا ب ...

باشه فداتشم کاش همه مثل شما دلداریم میدادن

باشه فداتشم کاش همه مثل شما دلداریم میدادن

من خودمم منظرم تاریخ پریودم بشه تا ببینم مادر شدم یا نه . انتظار سخته . اما من دلم روشنه که باردارید واسه منم دعا کنید.

من خودمم منظرم تاریخ پریودم بشه تا ببینم مادر شدم یا نه . انتظار سخته . اما من دلم روشنه که باردارید ...

۱۴ صلوات ب نیت ۱۴ معصوم فرستادم برات انشاالله بارداری عزیزم و بچت با سلامت کامل چند ماهه دیگ میاد بغلت

۱۴ صلوات ب نیت ۱۴ معصوم فرستادم برات انشاالله بارداری عزیزم و بچت با سلامت کامل چند ماهه دیگ میاد بغ ...

ممنونم عزیزدلم .ایشالا فردا خودتم با خبر بارداریت میای .انشالا هرکی حامله میشه بچش سالم باشه . من دیگه میشنوم هرکی بارداره میترسم که عین حاملگی قبلیم باشه. خیلی ترس دارم ایشالا خدا به همه بچه سالم بده. 

ممنونم عزیزدلم .ایشالا فردا خودتم با خبر بارداریت میای .انشالا هرکی حامله میشه بچش سالم باشه . من دی ...

انشااله عزیزم

2706