2737
2734

باید ترسید از روزی که دلی و بشکنی و اون سکوت کنه اون حرفش و بجای تو به خدا میزنه و خدا خوب گوش میده و خوبتر هم یادش میمونه دنیا داره مکافاته

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خداروشکر من هرکی اشکمو دراورده و دلمو شکسته خدا هم اشکشو دراورده .هرکی هم ب من یا خانواده م طعنه زده  خدا ب سر خودش اورده

خانوما لطفا واس تاپیکای ولنتاین منو تگ کنین🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗مررررررسی
من تازه عروس بودم جاریم همش پسرشو میفرستاد خونمون نمیذاش راحت باشم،الان دوساله با شوهرش رابطه ی ....ندارن چون پسرش ی تصادف دیده و ترس شدید داره،مدام بغل مادرشه،نفرین نکردم اما خب خدا حای حق نشسته
2738

باهیچ کسی دردودل نمیکنم دیگه شدم عین ربات فقط میسوزم ومیسازم قلبم ی دردهمیشگی داره نمیدونم چه جوری ارومش کنم اخه چرا وقتی کسی ازارش به هیچکس نمیرسه باید چشم دیدنشو نداشت

دلمم هرکی بشکنه مطمعنا جوابشو میگیره.چون احساس میکنم وقتی یه جایی باشی ک خیلی غریب باشی خدا همه ی کس و کارت میشه و بد جور هواتو داره توام فقط تنها تکیه گاهت همون خدا میشه

حتی یه وقتایی یه جاهایی قضاوت نا به جا شدم اما سکوت کردم چون حوصله نداشتم توضیح بدم و توجیه کنم اما خیییییییییلی معتقدم ک من سکوت میکنم اما خدای من حتما جواب طرفو میده

2706