2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو عزيزم بتونم ج ميدم 

سلام دوست عزیز.منو شوهرم از خونه بیرون کرد.ساعت ۱۹.۳۰ رفتم کلانتری اقای رییس کلانتری گفتن برو بگو گ..ه خوردم غلط کردم ک بیاد دنبالت.خلاصه خودش زنگ زد ک بیا زنتو بردار ببر.اومد بهش گفتم باید حرف بزنیم.گفت من حرفی ندارم و خلاصه بی توجه به من روشن کرد رفت.گفت برو خونه بابات.چیکار کنم؟

من پسرم رو فرشته صدا میزنم .دختر ندارم 😋😋
2728
ببين عزيزم ميتوني ازش شكايت كني و الزامش رو بخواي ولي بهرحال راهي جز همون كلانتري سراغ ندارم كه ...

یعنی چی الزامش رو بخوام؟ گفته  اگ برگردی کتکت میزنم.اس دادم بهش الان‌اسکرین‌میدم

سلام دوست عزیز.منو شوهرم از خونه بیرون کرد.ساعت ۱۹.۳۰ رفتم کلانتری اقای رییس کلانتری گفتن برو بگو گ. ...

رییس کلانتری گفت ک تو ب شوهرت بگی گ... خوردم غلط کردم

چقدر ما زن ها بیچاره ایم😕

میخوای برگردی خونت اما شوهرت میگه برنگرد؟؟

خانمای گل میشه از ته دل دعا کنید ماشینمون پیدا شه⁦❤️⁩دزدیدن متاسفانه😓تمام سرمایمون بود...خدا حاجت دلتون رو بده🤲🌺
2738

ببين دوستم يه سرپناه واسه خودت پيدا كن اول

بعدش برو دادسرا يا دفتر خدمات قضايي ازش شكايت كيفري بابت عدم پرداخت نفقه مطرح كن

بعدم يه اظهارنامه قانوني براش بفرست كه نياز به تامين مسكن داري اگر اقدام نمرد برو دادگاه دادخواست الزام به تهيه منزل مشترك بده

اگر هزينه نداري برو دفتر كانون وكلا وكيل معاضدتي بگير

مرسی عزیزم .امید به خدا همین کارارو میکنم.اما سند ازدواج لازم‌نیست؟

اگر هزينه نداري برو دفتر كانون وكلا وكيل معاضدتي بگير

بعدم این ک بهم‌گفته اگه هم یه روزی برگشتی باید با خانوادت قطع ارتباط باشی .ضمن این که منو هیچ‌جاهم نمیبره.

ببين دوستم يه سرپناه واسه خودت پيدا كن اول بعدش برو دادسرا يا دفتر خدمات قضايي ازش شكايت كيفري بابت ...

نگار جان توروخدا اگه هستی بیا جواب بده

2706