2733
2734
عنوان

خواهرانه بیاین کمکم کنین

120 بازدید | 25 پست

من گیر کردم تو رابطه ای ک طرف بهم گفت ب آینده فکر نکن دوست دارم ولی فقط رفیق

میدونم تباهیه تهش ولی نمیتونم دل بکنم

توروخدا بگین چجوری کات کنم

شما همچین موردی داشتین ک خیلی سخت باشه جدایی ولی جدا شده باشین؟ 

ای خوش آنوقت که مارا دل بی غم بوده است... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ارزششو نداره بیا بیرون از این رابطه . هر چی بیشتر بمونی بیشتر آسیب میبینی 

میدونم هرروز موندنم فقط خودم آسیب میبینم

چجوری کات کنم؟ بلاکش کنم ازهمه جا؟ یا بهش بگم رابطه بی سرانجام ب دردم نمیخوره؟ 

میدونم هرروز موندنم فقط خودم آسیب میبینم چجوری کات کنم؟ بلاکش کنم ازهمه جا؟ یا بهش بگم رابطه بی سرا ...

اره بگو سختمه اینجور . میخوان به زندگیم برسم .خودتو نابود نکن دختر چهار سال دیگه پشیمون میشی 

غرض رنجیدن ما بود از این دنیا که حاصل شد 😪
اره بگو سختمه اینجور . میخوان به زندگیم برسم .خودتو نابود نکن دختر چهار سال دیگه پشیمون میشی 

دیشب بهم گفت رابطه رو تا آخر داریم ولی زندگی خودم نمیتونم قولی بدم

خیلی سخته ب نظرت عادت میکنم ب نبودش؟ 

خودت کات کردی؟ الان فراموشش کردی؟ 

ن شرایطمون خیلی خاص و پیچیده بود اصن یک درصد امکان نداشت ب هم برسیم از اولشم دلم راه اشتباهی رو رفت خودمم میدونستم ها 

ولی اون دید من نمیتونم دل بکنم و دارم اسیب میبینم رفت منم دیگه دنبالشو نگرفتم خیلی سخته ازدواجم کردم ولی نتونستم حتی ذره ای فراموشش کنم اونم تا پارسال ک خبر داشتم ازدواج نکرده دیگه نمیدونم همین روزا بود ک جدا شدیم برا اخرین بار هعییییی ازدواج زوری و شوهر بد اخلاق و...خلاصه نابود شدم 

2738
دیشب بهم گفت رابطه رو تا آخر داریم ولی زندگی خودم نمیتونم قولی بدم خیلی سخته ب نظرت عادت میکنم ب نب ...

خیلی راحت عادت میکنی . خودتو بازیچه دستش نکن . کسی که با ادامه این رابطه آسیب میبینی تویی نه اون 

ن شرایطمون خیلی خاص و پیچیده بود اصن یک درصد امکان نداشت ب هم برسیم از اولشم دلم راه اشتباهی رو رفت ...

حس میکنم به پوچی رسیدم، حسرت داشتنش و اینک عاشقم باشه داره دیونم میکنه 

طاقت دلکندن ندارم ولی موندنم فقط عذابه

خیلی راحت عادت میکنی . خودتو بازیچه دستش نکن . کسی که با ادامه این رابطه آسیب میبینی تویی نه اون&nbs ...

چرا بهم میگ دوست دارم خیلی هم دوست دارم ولی هیچ قولی بهت نمیدم؟ مگ میشه اینجوری یادم رو دوست داشت! 

حس میکنم به پوچی رسیدم، حسرت داشتنش و اینک عاشقم باشه داره دیونم میکنه  طاقت دلکندن ندارم ولی ...

درک میکنم 

من ی قلب درد شدید گرفتم تنگی نفس اون بیچاره دید هر روز باهم بودنمون بیشتر ب ضررمه خودش رفت ب درد عادت میکنی ولی هیچ وقت فراموش نمیشه اگه واقعا دوسش داری و عاشقشی مث ی زخم میمونه ک با هر چیزی ک شبیه ب اونه باز میشه و تو هزارو صد بار میمیری

چرا بهم میگ دوست دارم خیلی هم دوست دارم ولی هیچ قولی بهت نمیدم؟ مگ میشه اینجوری یادم رو دوست داشت!&n ...

باور نکن عزیزم . اینا رو میگه که کارش راه بیفته . مرد اگه زنی و بخواد دنیا رو بهم میریزه تا به دستش بیاره

درک میکنم  من ی قلب درد شدید گرفتم تنگی نفس اون بیچاره دید هر روز باهم بودنمون بیشتر ب ضررمه خ ...

نگو اینجوری میترسم 

کاش خدا یه کاری می‌کرد 

چرا اون آدم سهم من نیست؟ 

بخدا دیگ خستم 

باور نکن عزیزم . اینا رو میگه که کارش راه بیفته . مرد اگه زنی و بخواد دنیا رو بهم میریزه تا به دستش ...

میشه بگی پیام خداحافظی چی بگم ک سنگین باشه و هم حرف دلم باشه؟ 

بعدش بلاکش کنم؟ 

2706