2737
2739

کلا یه حسایی همش دارم همش نگرانم یه پسر دارم همه چیز زندگیم خداروشکر روبه راهه ،ازنظرمادی هیچ مشکلی هم ندارم خیلیم اوکی هستم هم ازجانب شوهرم هم حمایتهای همه جانبه خونوادم اماااا...مثلا ازاستفاده کردن از وسایلهام مثل طلا لباس سفر و اینجورچیزا یجورایی واهمه دارم امخصوصا خانواده شوهر مادرشوهرخواهرشوهر  آدمهای بدی نیستنا اما خوشم نمیاد سوال پرسش کنن ازم چون نسبت به هرچیزی عکس العمل نشون میدن مثلا جرات سوال پرسش از جاریامو ندارن بااینکه اونا بیشتر حرف میزنن و بزک دوزک دارن اماازمن که ساده ترم انگار واسشون عجیبه کارام تایه النگو یا پلاک میزارن ازم سوال میپرسن تازه خریدی؟اخه مگه من تازه عروسم یا کم سنم که حالیم نباشه شاید به نظر شما عادی باشه اما من اذیت میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خانواده همسر منم اینجورین دقیقا منم همین حس رو دارم و اذییتم

اضطراب اجتماعی گرفتم از دستشون

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

کلا سیستمه خونواده شوهرم طوریه که اگه ریاست و سیاستتو البته کمی نشون ندی ازت سواستفاده میشه یا سوال پرسش ،،...ببخود میکنن انگااار بچه ای اما اگه ممی بلد باشی و جواب بدی روت به شدددت حساب میکنن ولی منه بدبخت تو ذاتم سیاست و اینجور اخلاقا نیست کلا سادم زندگیم همه چیزم

2738