2733
2734

خانوما من شوهرم ماموریت داشت منم خونه مامانمینا هستم مدتیه 

دکتر خودم اصفهان منم امروز رفتم بهداشت واسه ضربان نی نی که یعنی مراقبت کرده باشم 

خانومه گفت چرا قلبش اینجور میزنه 

بعد یه نفر دیگه رو صدا زد اونم اومد یبار این طرف شکمم ضربانشو گوش داد یبار اون طرف 

و گفت هر دو طرف ضربان داره 

یکیشون گفت دوقلو هستم چون ریتم ضربان باهم تفاوت داره اون یکی گفت مگه میشه تو سونو مشخص نشده باشه و شکمشم اینقدر کوچیکه 

خانوما من ترسیدم چکارکنم 

مامانم دوقلو باردار شد فوق العاده سخت بود 

ولی سونو و دکتر بمن نگفتن دوقلو هستن گفت یکی 

منم الان هفته 32ام همچین چیزی میشه اخه؟؟؟

چکارکنم ترسیدم 

خانوما میشه یه صلوات واسه سلامتی کوچولوم بفرستین؟

مگه داریم .تا هفته ۳۲ متوجه نشن

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهداشت حرف الکی زیاد میزنه. اگه بود تو انومالی مشخص بود

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2738

اره عزیزم دیروز ی بنده خدایی گفت قلب بچمون دکتر گفت تشکیل نشد باید سقط کنین 

میگ موقع ک سقط شد فهمیدیم دوتان 

میگفت اصلا دکترا هم نگفتن

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....

درمانگاه کی بلدن تشخیص بدن

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2706