2726
عنوان

سوتی وحشتناک من

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم سوتی امروزمو بگم؟؟؟

بگو 

یا ابا عبدالله                                                  پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ 

منم دیروز خونه مامانم بودم برگشتنی شام قیمه گذاشته بود بهم داد گفت ببر خونه شب دیگه شام درست نکن اومدنی نگو شوهرمم ساندویچ همبرگر گرفته بوده بخوریم

دیگه شب ساندویچو خوردیم منم گفتم آخ جون دیگه فردا ناهار درست نمیکنم قیمه رو ناهار میخوریم

نگو صبح شوهرم زود تر از من بیدار شده دخل قیمه رو درآورده آقا من بیدار شدم دیدم ظرفای قیمه تو ظرفشویی 🤨🤨🤨

رفتم به شوهرم که بگم قیمه واسه نهار بود چرا صبحونه خوردی

با جدیت و عصبانیت تمام گفتم قیمه رو ناهاااار میخورن؟؟؟😡😡😡🤬🤬

شوهرم گفت آره😐

دوباره من عصبانی تر گفتم قیمه رو ناهاااار میخورن؟؟؟؟؟؟؟

(منظورم اینه که صبونه میخورن)

گفت آره بخدا🙁

دوباره برگشتم میگم تو دهات شما قیمه رو نهاااار میخورن؟؟؟؟😖😖😖

بعد گفت آره والا تو دهاتمونم روز عاشورا قیمه میدن دیگه ناهار

بعد تازه فهمیدم دوساعته به جای صبحونه دارم میگم ناهار🤦‍♀️

بعد دوتایی ترکیدیم از خنده

2728

من ک یبار یه تکس بد و بجای دوستم اشتباهی فرستادم واسه برادر شوهرم دیگه نمیدونستم چ غلطی بکنم یه معذرت خواهی فرستادم ولی یکی دو ماهی خونه مادر شوهرم نرفتم از خجالت😔

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.