1619
1605
عنوان

سوتی وحشتناک من

473 بازدید | 27 پست

بچه ها من خانواده شوهرم خیلی مذهبی هستن خودمم مذهبیم یعنی پیش برادر شوهرام چادر سر میکنم و خیلی رسمی و با احترام و کم باهام حرف میزنیم در حد یه سلام و علیک و در حد ضرورت ما دیروز خونه مادرشوهرم نذری بودیم برادر شوهرم زنگ زد من‌ گوشیو برداشتم گفت بی زحمت به فلانی یعنی زنش بگم بیاد منم یهو گفتم باشه عزیزم😲😲😓😓😓😂😂😂😂😂

درمان تخصصی  زگیل تناسلی توسط  متخصص جراح ارولوژی با دستگاههای مجهز به تکنولوژی روز دنیا

Iran-urology.com

02188196551

02188196449

ما رو دنبال کنید

1613

فک کردم چادرت و برداشتی

حسبناالله و نعم الوکیل......خدا بزرگترین آرزویه منو  که مادر شدنه برآورده میکنه من مطمئنم به لطف و رحمتش....😍رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

😂😂😂

شصتم تو چشم یاره کَلمممم چقدر میخواره اَه اَه اَه اَه می میشه امشب فاطما ابگوشت نزاره چقدر گرانه ی بسته کودو تو یونجه زاروپرسه های اِشکانه زل میزنم به پلکان خسته سوییچومیگیرمو میرم به خانه....😂😂ی لیمو🍋بامامانش میره بیرون وسط راه به مامانش میگه: مامان من ابلیمودارم😂😂😂یارو کولرش میسوزع هر ۸تا بچشو میگیره میزنه بهش میگن چرا بچه ها رومیزنی میگه صد دفعه بهشون گفتم ۸ تایی زیر کولر نخوابن به موتورش فشار میاد..حیف نون میره مصاحبه برا استخدام ازش میپرسن قشنگ ترین شهر دنیا کجاست میگه سانفرانسیسگو میگن بنویس میگه غلط کردم قم😂😂خروسه بالای دیوار بوده از توی خیابون ی ماشین حمل مرغ زنده رد میشه داد میزنه بچه ها بیاین سرویس دخترا اومده😂😂ی روزی پسره زنگ میزنه باباش میگه بابا برام ی شارژ بگیر باباش میگه صدات نمیاد پسره میگه الو الو برام ی شارژ بگیر باباش میگه آنقدر الو الو نکن صدات نمیاد...یارو تلفن خونشون زنگ میخوره برمیداره به جای اینکه بگه الو بله میگه بلو اله طرف هم قاطی میکنه میگه سلوالام😂😂😂😂اتوبوس حتما زنان تصادف میکنه و تمام زنان کشته میشن همه شوهرا خوش حال بودن به جز ی نفر ک خودشو به زمین میزد و گربه میکروبها گفتن تو حتما زنت رو خیلی دوست داری میگه ن آخه زنم از اتوبوس جامونده😂😂😂😂پسره ساعت ۳شب زنگ میزنه خونه باباش برمیداره میگه بابا چیزی نمیخاین دارم میام خونه باباهه میگه اگه جایی باز بود از این پلاستیکا ک جسد توش میزارن بگیر😂😂😂
8

وحشتناک نیست که 

برادر شوهرت مثه داداشته دیگه :|

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
1432
منم سوتی امروزمو بگم؟؟؟

بگو 

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ 

منم دیروز خونه مامانم بودم برگشتنی شام قیمه گذاشته بود بهم داد گفت ببر خونه شب دیگه شام درست نکن اومدنی نگو شوهرمم ساندویچ همبرگر گرفته بوده بخوریم

دیگه شب ساندویچو خوردیم منم گفتم آخ جون دیگه فردا ناهار درست نمیکنم قیمه رو ناهار میخوریم

نگو صبح شوهرم زود تر از من بیدار شده دخل قیمه رو درآورده آقا من بیدار شدم دیدم ظرفای قیمه تو ظرفشویی 🤨🤨🤨

رفتم به شوهرم که بگم قیمه واسه نهار بود چرا صبحونه خوردی

با جدیت و عصبانیت تمام گفتم قیمه رو ناهاااار میخورن؟؟؟😡😡😡🤬🤬

شوهرم گفت آره😐

دوباره من عصبانی تر گفتم قیمه رو ناهاااار میخورن؟؟؟؟؟؟؟

(منظورم اینه که صبونه میخورن)

گفت آره بخدا🙁

دوباره برگشتم میگم تو دهات شما قیمه رو نهاااار میخورن؟؟؟؟😖😖😖

بعد گفت آره والا تو دهاتمونم روز عاشورا قیمه میدن دیگه ناهار

بعد تازه فهمیدم دوساعته به جای صبحونه دارم میگم ناهار🤦‍♀️

بعد دوتایی ترکیدیم از خنده

1615