2733
2734
دیدم یهو پیام اومد براش باز کردم دیدم یکی از همکاراش آدرس یه زن اهل برنامه رو براش فرستاده بود   ...

عزیزم دیگه گذشته خودتو اذیت نکن خدا تو و همسرتو دوس داشته که سریع فهمیدی و نذاشتی اونم به گناه کشیده بشه

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه ما ازدواجمون سنتی بود همسرم پدر و مادرش رو در عرض سه سال از دست داده بود و افسرده بوده و با یه دخ ...

واا این چه کاری بود چرا میخاست بهت نشونش بده. چرا باهمون ازدواج نکرد

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
عزیزم دیگه گذشته خودتو اذیت نکن خدا تو و همسرتو دوس داشته که سریع فهمیدی و نذاشتی اونم به گناه کشیده ...

چیزی نبوده بنظرت؟؟😢

بخدا شوهرم اهل این چیزا نیست منتها گاهی تحت تاثیر جو همکاراش قرار میگیره متاسفانه

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤
عزیزم دیگه گذشته خودتو اذیت نکن خدا تو و همسرتو دوس داشته که سریع فهمیدی و نذاشتی اونم به گناه کشیده ...

برات صلوات فرستادم

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤
چیزی نبوده بنظرت؟؟😢 بخدا شوهرم اهل این چیزا نیست منتها گاهی تحت تاثیر جو همکاراش قرار میگیره متاسف ...

بووووده ولی گذشته.مخور غم گذشته

2738
واا این چه کاری بود چرا میخاست بهت نشونش بده. چرا باهمون ازدواج نکرد

میگم که خیییلی رو راسته. میگه من رفتم براش خواستگاری شروط عجیب گذاشت منم گفتم نمیخام!!!

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍
چه معنی داره برای همکارای خانومش پیام بفرسته!!! اعتراض کافی نیست چون بعدا قایم میکه این کاراشو، کارش ...

اصلا توجیه نمی شد..

فضولی کردم داخل گوشیش...شماره اون خانومها رو پاک کردم

اونها هم خانم های با شخصیت و محترمی بودند البته........

فهمید شماره های اونا پاک شده...قشقرق به پا انداخت.....و یکی هم خوابوند توی گوشم ....بی تربیت نفهم.....

بعدشم گوشی رو اونقدر زد به دیوار که صد تکه شد.....

لایک نکنین. سپاس.....

من خیلی چیزارو بخشیدم

رو خیلی چیزا چشممو بستم

خیلی جاها سکوت کردم

فکر کردم خوب میشه، فکر کردم درست میشه، فکر کردم لیاقت داره

اما نه 

پرروتر و وقیح ترم شد

الان دیگه نمیتونم واقعا

میخوام جداشم

2706