2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نبخشیدم نامزدم کاری نکرد‌ولی من بهش خیانت کردم  با چندین نفر حرف میزدم بخشید . هر چند میدونم ...

یعنی تو عقد صحبت میکردی عزیزم؟ نه جالبه بگو ما برای قضاوت اینجا نیستیم

حرفات در چه حد بود؟

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
2728

منم مثلا بخشیدم ولی تک تک کارا رو یادمه،

بی عاطفه گی هاش،سرم داد کشیدناش،فحش دادناش،نامردیاش،توجیه کردناش.... 😔

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
یعنی تو عقد صحبت میکردی عزیزم؟ نه جالبه بگو ما برای قضاوت اینجا نیستیم حرفات در چه حد بود؟

ن عقد نکردم ینی ۵ روز قبل عقدم گوشیمو هک کرد و دید چتامم خیلی وقیح و بد بود ی چیزایی در حدود  چتای +۱۸   حدودا یکماه باهام حرف نزد  تا الان ک بخشید 

2738

هیچی چون واقن تا حالا کاری نکرده حتی بهم تو نگفته تا الان ولی من خیلی اذیتش میکنم😕😕😕😕😕

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
ن عقد نکردم ینی ۵ روز قبل عقدم گوشیمو هک کرد و دید چتامم خیلی وقیح و بد بود ی چیزایی در حدود  چ ...

اها 

حالا به اونایی که باهاشون چت میکردی هیچ دلبستگی ای نداری؟

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

من بخشیدم وکاراشوفراموش کردم البته گاهیی یادم میادوفوری فکرمومشغول میکنم خودشوهم تغییرداده ومردخوبی شده حالاخیلی دوسش دارم

خدااون کسایی که زیرسرش جامیشدنولعنت کنه توهمین روزالهی امین

چطوری فهمید چ رفتاری باهات کرد؟؟

اینستامو هک کرد راستش خودشم مونده بود که چه رفتاری بکنه باهام انگار دیوونه شده بود میگفت مگه من برات چی کم گذاشتم یه چیزی بین عصبانیت و گریه و التماس و نفرت اصن قیافه اون روزش یادم میاد بازم میترسم  ولی ن داد زد نه فش فقط به خانوادم گفت و خانوادش گفت بعدم ب همه گفت فرصت میخواد تا تصمیم بگیره  تو این یک ماه و خورده ایم رفتارامو زیر نظر داشت  منم کلا برنامه های مجازیمو پاک کردم  قصد خیانت نداشتم نمیدونم فقط خدا ممنو ببخشه

2706