2726
عنوان

خیلی ناراحتم هیچکس منو نمیخاد

143 بازدید | 8 پست

تو زندگیم بد کسی رو نخاستم ولی همه بهم بد کردن

از دوستام تا پدرم

حالا هم شوهرم

خسته شدم کاش نبودم اصلا

فقط موندم دختر ی سالمو چیکار کنم

دلم براش میسوزه

خدا  فروش انواع لوازم آرایش خاص و گوگولی زیر قیمت با تضمین اصالت کالا

شوهرت دوستت نداره؟ 

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

حس خیلی بدیه

درکتون میکنم

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداشما رو میخواد دخترت شما رو میخواد وهمین ها برای درست کردن زندگی کاملا کافین 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2728

نبینم غصه می خوری رفیق !

نبینم زانوی غم بغل گرفته و اندوهِ تمام غروب های عالم را توی دلت ریخته ای و نا امید شده ای از رسیدنِ روزهای خوب  ...

نبینم به اعجاز امّید ، کافر شده و به آسمانِ آبیِ باورت رنگ خاکستری پاشیده ای !

مبادا همچو ارغوان باشی ؛

که در آغوشِ گل ها و باز ، غمگین است !

مبادا همچو نیلوفرِ مرداب ؛ نا امید باشی از خواستن ها و رسیدن ها

مبادا خودت را باخته باشی رفیق !

که شاید امروز ، همان روزی که می خواستی نبود ، همه چیز همانجوری که می خواستی پیش نرفت و

تلاش هایت بی نتیجه ماند ؛

اما به نیلوفرهای خسته ی مرداب و ارغوان های دلشکسته بگو ؛

که فردا روزِ بهتری ست ...

خورشیدِ امّید ، خواهد تابید ، پرستوها نخواهند کوچید و قاصدک ها باخودشان خبرهای خوبی خواهند آورد ،

فردا ؛

حتما روز بهتری ست ...

خداشما رو میخواد دخترت شما رو میخواد وهمین ها برای درست کردن زندگی کاملا کافین 

احساس میکنم باطن خوب و روشنی داری گلم خوش به حال دور و بریات البته ماشاءالله گلم ❤

کاش منم فقط ۱ دونه آدم مثل شما کنارم داشتم

🍃تو این دنیا هیچ ثروتی بالاتر از آرامشنیست🍃                 
احساس میکنم باطن خوب و روشنی داری گلم خوش به حال دور و بریات البته ماشاءالله گلم ❤ کاش منم فقط ۱ دو ...

اتفاقا خیلی معمولیم 

قلب روشن مال خودته بقیه رو لینجوری میبینی 

امیدوارم همیشه موفق باشی😘😘

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
اتفاقا خیلی معمولیم  قلب روشن مال خودته بقیه رو لینجوری میبینی  امیدوارم همیشه موفق باشی ...

شکست نفسی میفرمایید بازم اینم نشون دهنده فروتن و تواضعتون هست

گلمی همچنین خودت😘

🍃تو این دنیا هیچ ثروتی بالاتر از آرامشنیست🍃