2410
2553

برو دادخواست بده دادگاه خانواده

یااینکه برو دفتر ازدواجتون ازونجا نانه بگیر ببر دایره ثبتی اموال شوهرتو معرفی کنن 

بازداشت کنن

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
ممنون عزیزم😚

خواهش گلم😘

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
برو دادخواست بده دادگاه خانواده یااینکه برو دفتر ازدواجتون ازونجا نانه بگیر ببر دایره ثبتی اموال شو ...

شوهرم فقط ماشینش به نام خودشه ،کارمنده،درخواست مهریه کنم چیزی عایدم میشه؟اصلا فایده ای داره؟

شوهرم فقط ماشینش به نام خودشه ،کارمنده،درخواست مهریه کنم چیزی عایدم میشه؟اصلا فایده ای داره؟

بنظرم نه

قانعش کن ماشینشو به اسمت بزنه

یا اینکه صبرکن چیزی گیرش بیاد بعد

2714
اگه مثلا خونه داشته باشه چیکار میکنن؟مصادره میکنن؟

اره

اگه خونه داشته باشه به اسمت بزنه بهتره زمین گرونتر میسه

2706