2726

عنوان تاپیکت چه ربطی داشت؟   

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

راستی استارتر الان یه نگاه به تاپیک های قبلیت کردم . دیدم نگران زمان زایمانتی که بچه رو پیش کی بزاری . به نظر من برو مراکز خدماتی واسه شب زایمانت پرستار همراه بگیر و بچتو بزار پیش مامانت . پرستار همراه بهتر و کاربلده نهایت صد و پنجاه یا دویست میگیرن دیگه

مرکز خدماتی میشناسی عزیزم؟

من رشت نیستم . انزلیم . ولی قبلا یکی میومد باشگاهی که میرم کارش پرستاری و همراه بودن تو بیمارستان بود . تو دفاتر کاریابی هم زیاد دیدم نوشتن همراهی بیمار . پیگیری کن به نظرم خوبه . من خودم واسه زایمانم مجبور شدم دو شب بستری بشم مامانم حسابی کلافه و خسته شده بود خیلی خجالت کشیدم .