2726
من همسرم قرار بود سرویس طلام رو بخره که قیمت شد ۳۵۰ منتظر که ارزون تر بشه که رفت شد ۴۵۰🤣🤣🤣الان هم ...

من ۳۰۰و خورده ای بود گفت بشه ۳۰۰میخرم شد۳۰۳ خریدم الانم میگه بشه ۳۵۰😃😂😃

عزیزم این چند شد منم میخوام بگیرم قیمت دستم نیست 

والا به خدا کادو همسرم بود فاکتورشو برداشته بود تو جعبه کادویی بهم داد ازشم پرسیدم گفت نمیگم 😀

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عالیه منم هدفم این اینطور بخرم چنددراومد

فقط میدونم 18 گرمه قیمتش نمیدونم کادو بوده بهم نگفت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
من ۳۰۰و خورده ای بود گفت بشه ۳۰۰میخرم شد۳۰۳ خریدم الانم میگه بشه ۳۵۰😃😂😃

نه بابا همسر من وقتی برام النگو می گرفت ۱۲۰ بود بعد که یهو شد ۳۰۰ همش میگفت منتظر باش می ترسم ارزون تر بشه 😏الان شد ۴۰۰ به بالا حالش جا اومد 😋😋میخره حال میکنه تا با طعنه به من نگه منتظر باش😏

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2728
والا به خدا کادو همسرم بود فاکتورشو برداشته بود تو جعبه کادویی بهم داد ازشم پرسیدم گفت نمیگم 😀

مبارک باشه😊

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
شما با اجرت و مالیات شده اینقدر مال من با اجرت و مالیات شد گرمی ۴۶۸ 

نمیدونم کادو. همسرم بود از کسی پرسیدم گفت گرمی 426

شاید قیمت روز بهم گفتن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مبارک باشه😊

فدای تو..مرسی ❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی خوبه به خوشی دستت کنی

ممنون عزیزم ❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم کادو. همسرم بود از کسی پرسیدم گفت گرمی 426 شاید قیمت روز بهم گفتن

نه قیمت روز پایین تر از اینه  .به ۴۱۰ نرسیده هنوز.مبارکت باشه تا باشه ازین کادوها .قیمتش که مهم نیست🤗

خدایااااااا شکرت ❤️
2706