2726
عنوان

تا حالا حس کردین از تو گلدونتون صدا میاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خخخخخخ همسر منم میگه این حرفو...     بخاطر همین هم گلدون برگ انجیری منو از اتاق خواب گذا ...

اخه دوتا از گلدونام از وقتی خریدم فهمیدم هزارپا دارن.توشون سم‌ریختم.الان صدا میاد میگم نکنه بازم هس

من دوتا گلدون سرامیکی دارن گلدونا هی پوسته پوسته میشه دلیلش چی میتونه باشه اسی جان؟

نمیدونم والا برا من نمیشن.سرامیکه یا رنگه؟اگه سرامیک پخته شده باشه نباید پوسته‌پوسته شه فک کنم!

نمیدونم والا برا من نمیشن.سرامیکه یا رنگه؟اگه سرامیک پخته شده باشه نباید پوسته‌پوسته شه فک کنم!

نمیدونم والا یکی رنگ سفیده یکی زرد دو تاشم هی پوسته پوسته میشه و میریزه

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
نهههههه از کجا فهمیدی؟اتفاقا دوتا گلدون خریده بودم‌داشتن.توشون سم ریختم

گلدون ك صدا بياد از توش احتمالا هزارپا داره برو بزار تو افتاب پشت بوم از گلدونش دربيار ببين داره يا نه

رمز اين اكانت دست دو نفر ديگه توسايت هم هست ❤️خودم در اختيارشون گذاشتم ..
نمیدونم والا یکی رنگ سفیده یکی زرد دو تاشم هی پوسته پوسته میشه و میریزه

عکس بده اگه‌میتونی.سرامیکیای من پوسته پوسته نمیشن.فقط وقتی گل‌رشد میکنه ترک میخورن یکم

گلدون ك صدا بياد از توش احتمالا هزارپا داره برو بزار تو افتاب پشت بوم از گلدونش دربيار ببين داره يا ...

گلای خودم نداستن.یبار دوتا گلدون خریدم اوردم‌موقع تعویض دیدم دارن اما چون ریشه پر بودن نمیشد کامل خاکشو بریزم بیرون چون‌ گل خراب میشد.کاشتمش توشون سم‌ریختم.حالا یبار دیگه هم میریزم.اخه الان صدا از تو گلدون زاموم داره‌میاد‌که‌اون‌طفلک اصلا چیزی نداشت و خاکش سالم بود و‌تمیز

اخه دوتا از گلدونام از وقتی خریدم فهمیدم هزارپا دارن.توشون سم‌ریختم.الان صدا میاد میگم نکنه بازم هس

یه ظرف عمیق تر و بزرگتراز گلدونت رو پر آب کن . گلدون رو  یک ساعت بذار توش ... هر چی حشره باشه میاد بیرون 

گلای خودم نداستن.یبار دوتا گلدون خریدم اوردم‌موقع تعویض دیدم دارن اما چون ریشه پر بودن نمیشد کامل خا ...

چ گلایی داری ،من دوتا سانسوریا دارم چند وقت جونه نزدم و رشد نکردن دیگه

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
2706