2733
2739

من میخواستم برس حرارتی بگیرم میگن نباید ب پوست سر بخوره باید از وسط مو کشید. بعد گفتم سشوار چرخشی اونم میگن واس موهای بلند مثلا تا رو کمر جواب نمیده. من موهام پرپشت و حالت دار از وقتیم رنگ کردم وز شده .. 

چیکار کنم ؟

کدومو بگیرم؟☹

گَر نگهدار من آنست که من میدانم،🌹شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌾

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برس حرارتی پرنسلی دارم دوسال پیش گرفتم ۲۱۰ تومن ،من باهاش موهامو شونه میکنم،اما قبلش باید موهاتو با برس اول شونه کنی بعد قسمت قسمت کنی به برس حرارتی صاف کنی،اگه وقت بزاری قشنگ لخت لخت میکنه

2728
من برس حرارتی پرنسلی دارم دوسال پیش گرفتم ۲۱۰ تومن ،من باهاش موهامو شونه میکنم،اما قبلش باید موهاتو ...

ینی مثل برس معمولی موهاتو باهاش شونه میکنی ینی پوست سرتم میخوره ؟ موهاتو از وسطش بلند میکنی؟ 

2738
همیشه با اون شونه میکنی موهاتو؟اسیبش کمتر از اتو موعه ؟

من به ندرت استفاده میکنم ،بعد لخت شدن باهاش شونه میکنم،اول بایر حتما با برس شونه کنی موهاتو.مال من کراتینه داره و آسیبش کمتره ،باید مارک خوب بگیری ازاین ارزونا خب معلومه به مو آسیب میزنه

ینی مثل برس معمولی موهاتو باهاش شونه میکنی ینی پوست سرتم میخوره ؟ موهاتو از وسطش بلند میکنی؟ 

اول با برس معمولی شونه میکنم،بعد موهامو تیکه تیکه با برس حرارتی صاف میکنم بعد که کامل صاف شد باهاش موهامو شونه میکنم که بیشتر لخت شه ،اره به کف سرمم میخوره چون رو دونه هاش پلاستیک داره

واسه موهات برس حرارتی بهتره من چرخشی دارم اون زیاد بکارم نمیاد ولی برس تو مسافرتم میتونی ببری

واقعا؟ مرسی عزیزم

2706