2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کنجکاوم ببینم اونم داره یانه ؟

خب من از همسرم گرفتم ...الان واکسنش یه تومن به بالاس..کلی هزینه های دیگه هم هس ... البته شوهرم توی نامزدی بودیم داشت نمیفهمید چیه فک میکرد طبیعیه ..اصلا هم دلم نمیسوزه باید تمام هزینه های درمان بده ..خودش دلیلش بوده

2731
شوهرم نگاه روی پوست چیزی نداشت فقط دونه ریز زیرپوستی اونا نیس زگیل ؟

نمیدونم  شاید باشه شما مگه از همسرت نگرفتی؟؟ یا نکنه شما بهش انتقال دادین؟؟  من اصلا دونه ندارم پاپ اسمیرم هم منفیه ولی باید اچ پی وی بدم چون دکتر گف ویروسش احتمالا داشته باشی 

2738
خب من از همسرم گرفتم ...الان واکسنش یه تومن به بالاس..کلی هزینه های دیگه هم هس ... البته شوهرم توی ن ...

عزیزم منم ازهمسرم گرفتم الآن همسرم سه ساله مشکل نداره ونداشت بعد دکتر اجازه داد اقدام کنیم برا بارداری که حالا منم گرفتم اما من همسرم رو مقصرنمیدونم دست اون نبوده که ...تازه وقتی فهمید آنقدر ناراحت شد دیگه مونده بود گریه کنه آخه خودشم خیلی اذیت شد شما هم ناراحت نباش درمان میشه انشا الله 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
من ی سال ونیم پیش هم دکترم نوشت نزدم گرون بود تازه اونموقع همه چی ارزون تر بود ..دلم سوخت گفتمم ندار ...

خب الان بزن هنوز دیر نشده 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
نمیدونم  شاید باشه شما مگه از همسرت نگرفتی؟؟ یا نکنه شما بهش انتقال دادین؟؟  من اصلا دونه ...

اگه پاپ اسمیرت خوب بوده احتمال زیاد مشکل نداری 

عزیزم منم ازهمسرم گرفتم الآن همسرم سه ساله مشکل نداره ونداشت بعد دکتر اجازه داد اقدام کنیم برا باردا ...

منم از وقتی  رفتم تو اقدام اینجور حسی دارم ..میگما شما پاپ اسمیر اولیه اتون هم مشکوک بود یا مستقیم تست اچ پی وی دادین ... دکتر بهم گف پاپ اسمرت منفیه اما چون همسرت داره باید تس اچ پی وی بدی ..واکسن هم بزنی اگه نداری که نگیری اگه؟داری هم نوع کم خطر به پر خطر تبدیل نشه

اگه پاپ اسمیرت خوب بوده احتمال زیاد مشکل نداری 

اره گفت فقط یه ذره عفونت نشون داده جواب پاپ اسمیر توی تاپیکام هس .. بعد نزدیکی به شدت سوزش دارم تا چند روز ،پس اون برا چیه ؟؟؟ انگار یه تاول ترکونده باشن

منم از وقتی  رفتم تو اقدام اینجور حسی دارم ..میگما شما پاپ اسمیر اولیه اتون هم مشکوک بود یا مست ...

من همون سه سال پیش پاپ اسمیر دادم خوب بود ...بعدش که اقدام کردم حدود یکسال بعد دوسه تا دونه ریز دیدم که چون همسرم از قبل داشت میدونستم چیه رفتم دکتر همزمان هم پاپ اسمیر نوشت هم تست اچ پی وی که معلوم شد دارم و کم خطره دونه هارم رفتم کرایو کردم بعدشم قرار بود برم کلکوسکوپی 

2706