2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وقتی خوب فک میکنم و احساساتی نیستم میبینم طلاق بههههترینه و هیچ پشیمونی هم در کار نیس اما اگ این احساسات لامصب بذاره...می‌ترسم بعد طلاق نتونم فراموش کنم و اونم بره دنبال یکی دیگ من داغون شم

کسی که میبینه توی انتخابش اشتباه کرده و طرفش درست بشو نیست، اگه بمونه خریت کرده و جوونیشو حروم میکنه

دقیقا من همینم ... ب نظرت بعد طلاق فراموش میشه؟من یااین ک مشغله برا خودم درست میکنم ولی بازم فکرم میره سمتش یا یهو دلم میگیره

2738
وقتی خوب فک میکنم و احساساتی نیستم میبینم طلاق بههههترینه و هیچ پشیمونی هم در کار نیس اما اگ این احس ...

خب یکم از اوضاع زندگیت توضیح بدع تا دستمون بیاد اصلا طلاق واجبه یا زندگیتون اصلاح پذیره

انشالله خدابه همه ی منتظرا جوجه بده جوجه ی منم به حق صاحب وقت سلامت باشه همیشه و الهی هیچ مادری بابچش امتحان نشه ..دوستتون دارم عشقا.

طلاق گرفتن بجز دهن مردم ازخانواده خودتم حرف میشنوی همه روت حساسن کی میری کی میای باکی میری اگ نزارن بری سرکار یه حرفه اگ بری بازم تو اون خونه اضافی ۶ستی و دیگ مث دختریات بهت نگاه نمیکنن مگراینکه خیلی خانواده طرزتفکرشون امروزی باشه مهریه رو ک فکرشو نکن هزار جور وکیل میکیرن ک اززیرش دربرن و اخرش بگی نخاستم فقط طلاق بده  

انشالله خدابه همه ی منتظرا جوجه بده جوجه ی منم به حق صاحب وقت سلامت باشه همیشه و الهی هیچ مادری بابچش امتحان نشه ..دوستتون دارم عشقا.
طلاق گرفتن بجز دهن مردم ازخانواده خودتم حرف میشنوی همه روت حساسن کی میری کی میای باکی میری اگ نزارن ...

غصه خانوادمو ندارم غصه اینو دارم نتونم فراموشش کنم بعد اون بره پی زندگیش من تو فکرش باشم ب نظرت اینجوری نمیشه؟

غصه خانوادمو ندارم غصه اینو دارم نتونم فراموشش کنم بعد اون بره پی زندگیش من تو فکرش باشم ب نظرت اینج ...

بالاخره فراموش میشه توام بعد یه مدت جدایی برات فرقی نمیکنه اون مجرده یا باکسیه 

2706