2737
2734

من هنوزم درگیرشم هم قرص استفاده کردم هم شیاف

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من پماد نداد بیمارستان بهم گفتن خیلی کمه عفونتت میخوام ببینم الان خوب بشه ماهای بعد دیگه تکرار نمیشه

مال منم کم بود ولی بازم دکترم پماد داد و خداروشکر دیگه تکرار نشد

من هنوزم درگیرشم هم قرص استفاده کردم هم شیاف

از هفته چند؟به من فقط سفالکسین دادن دیگه چیزی ندادن 

علائمت چیه؟مثلا تکرر ادرار داری یا رو لباس زیرت لکه عفونی میبینی؟

👪
2738

من داشتم سفیکسیم نوشت دکتر مصرف کردم بعد دو هفته آزمایش دادم خوب بود خداروشکر. 

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
من داشتم نیتروفرونتایین گفت بخور تا 36هفته

چرا سفالکسین نمیدن زیاد بوده یعنی عفونتت؟من دو روز قبل آزمایش داده بودم خبری نبود بعد یهو دوروز بعد دوباره آزمایش دادم گفتن عفونته ولی کمه نمیدونم شاید چون زود فهمیدیم فقط ی قرص دادن اونم فردا تموم میشه۳بسته بود فقط

👪
از هفته چند؟به من فقط سفالکسین دادن دیگه چیزی ندادن  علائمت چیه؟مثلا تکرر ادرار داری یا رو لبا ...

من ازهفته ۱۰ گیره عفونتم تکرر ادرار خارش گاهی سوزش و ترشح

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
2706