2733
2734
عنوان

کیا شوهراشون از صبح زود میرن سر کار تا شب بازم پول ندارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1993 بازدید | 87 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره اتفاقا دیروز فکر میکردم 

از اطرافیانمون هستن اکثرا هفته ای یبار حتمن میرن گردشی جایی حسابی هم پول خرج میکنن 

ماهیچوققت برای اون هفته ای یبار هم فرصت نداریم ازرسال 95 هم مسافرت نرفتیم چون 1- پول نداریم 2- همیشه هم سرکاره شوهرم

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒
2728
من شوهرم‌ماهی یه بار میاد خونه عسلویه کار میکنه

اونجا که درامدشون خوبه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738
خارجیا همشون یکسره صدقه میدن نماز میخونن وضعشون اینه؟ من خودم صد دردصد موافق نماز و صدقه و ذکات هستم ...

ببخشید شما شاکی امدید جلو من جواب در حدکی شما قانع کنم ندارم.اما حرفتون اشتباه.

بنظرتون چیکارکنم یعنی باید همیشه سکوت کنم هیچی نگم اخه اگه به من ۵۰ تومن بده میگه چیکارش کردی ولی هروقت خانوادش پول بخان میزنه براشون منم بگم میگه خفه شو توکاری نداشته باش

ما که بچه فامیلمون بدنیا اومده چندماهه بخدا ندارم بزم دیدنی بچش

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
گوش کن شوهرت زحمت خودش میکشه.حالا زندگی شما چندتا دلیل دار بهتون سخت،یکیش شاید ناشکریتون.ناشکریم ده ...

نماز نمیخونید قرآن نمیخونید والا هر چی ماشین مدل بالاس نگا میکنم خانوما بدون روسری نشستن 

از فامیلای نزدیکم هستن نمیدونن نماز چن رکعته پول از پارو بالاتر میره. اینا دلیلای موجهی نیستن

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒

ای خدا بخدا من شوهرم ماشالا خیلی کاریه یعنی عروسی کردیم خونه درست کردیم مخارج عروسی همه روشوهرم خودش انجام داد بعد عروسی ی ماشین ساده خریدیم خودمم زیاد ولخرج نیستم شوهرمم توفشارقراردادم ک زیاد ولخرج نباشه بهترشده ولی بازم خرج خانوادش میده بخدا اگ اطرافیان نبودن بهترین زندگی رو داشتیم .

2706