2726
عنوان

کیا شوهراشون از صبح زود میرن سر کار تا شب بازم پول ندارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1993 بازدید | 87 پست

اره واقعا بدون پشتوانه اصلا نمیتونی پیشرفتی کنه حداقل چندسال اول زندگی. جالب اینه یکماه بعد عروسی ما ماشین خریدن واسه دخترشونم که چه خرجایی نمیکنن . منم همه جا تو فامیل خودشون نشستم گفتم همه خرج عروسی و خودمون کردیم مامان اینا اصلا نفهمیدن چجوری پسرشون دوماد شده. . 

فکر اقتصادی ربطی به هوش نداره به قول شما شاید پشتوانه نباشه سخت باشه ولی سختیش فقط ی مدت هست بعدش در ...

آخه ما یه بار همه سرمایمون رو یه جا با یکی از اقوامشون به فنا دادیم...از اون موقع من چشمم ترسیده! 

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

باباش همش می گفت پسرمون عروسی کرد یه کوه از دوشم برداشته شد منم سر میز شام گفتم باباجون عروسی ما که کوهی نبود واستون عروسی دخترتون متوجه میشین بچه سرو سامون دادن یعنی چی. . البته مقصر اصلی شوهرمه که خودشو بینیاز جلوه میده چون از ۱۱ سالگی سرکار میرفت خودش حس میکنه که وطیفه کسی نیست کمک کردن

فکر کنین تو مراسم عروسی واسه اینکه برخلاف رسم خانوادگیشون تو تالاری که پدر شوهرم سهامداره عروسی نگرفتیم بجاش یه تالار شیک تر گرفتیم میشه گفت نصف فامیلاشون تو قیافه بودن تا یکساعت کسی ننیرقصی بعد که دیدن کسی محلشون نمیزاره خودشون پاشدن اومدن وسط. . خلاصه من عروس بده هستم فک کنم  

2728
فکر کنین تو مراسم عروسی واسه اینکه برخلاف رسم خانوادگیشون تو تالاری که پدر شوهرم سهامداره عروسی نگرف ...

😂😂😂😂 خوبیم کنیم بازم بده هستیم اینو من امتحان کردم بهم ثابت شده برای همین الان خیلی سرسنگین و رسمی باهاشون برخورد میکنم اصلا هم برام مهم نیست پشت سرم چی میگن 

زندگی زیباست ...

منم خیلی سرسنگینم تا جایی که خودشون جلو روم میگن فلانی تحویل نمیگیره . بیچاره همسرم تو نامزدی میگفت من دوست ندارم خیلی صمیمی شیم  طرفیتشو ندارن من ساده فکر میکردم موصوع جدی نیست. اما الان بهم ثابت شد. . 

ختم سوره واقعه بسیار عالیه برای گشایش مالی

من هروقت گرفتم گشایشی ندیدم ازش😔اتفاقا یکی دو هفته ی پیش ختمشو تموم کردم

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
دقیقا منم نمیتونن صدام دربیاد ی دعوای بزرگ راہ میفتہ تھشم میگہ تو فقط ازم خرجی بخا کاری ب این چیزا ن ...

زندگی منم همینه جرات ندارم حرف بزنم انقدر هوارمیزنه که میگم غلط کردم گفتم

گوش کن شوهرت زحمت خودش میکشه.حالا زندگی شما چندتا دلیل دار بهتون سخت،یکیش شاید ناشکریتون.ناشکریم ده ...

خارجیا همشون یکسره صدقه میدن نماز میخونن وضعشون اینه؟ من خودم صد دردصد موافق نماز و صدقه و ذکات هستم

میگم پس چرا مردم ما گرفتار شدن؟ 

☺️
خارجیا همشون یکسره صدقه میدن نماز میخونن وضعشون اینه؟ من خودم صد دردصد موافق نماز و صدقه و ذکات هستم ...

دقیقا منم همیشه میگم اگر واقعا اونا کافرن پس چرا هرررررچی زیبایی هست مال اوناس... از ظاهر گرفته تاااااا محل زندگی و آب و هوا و....

شوهر منم 4رونیم صبح میره ساعت 10 میاد بازهم تو مخارج میمونیم 😫😫😫

عشق مقدس است و عاشق اهل خیانت نیست⁦❤️⁩ عاشق ناپاکی را به حریم پاک و مقدس دل راه نمی‌دهد 💚 هوس رانباید عشق نامید
2706