2733
2734

من دچار یه سری علایم شدم مثل مگس پران شدید چشم ، سرد شدن بدن، گزگز  و.... ام آر آی هم دادم سالم بود فقط دکتر گفت دیسک کمر خفیف داری ولی ترس این بیماری و علایمش دست از سرم بر نمیداره 

خدایا شکرت 😍

من فوبیای سرطان دارم 😕😕 حتی شست پام درد بگیره، فکر می‌کنم سرطان شست پا گرفتم 😒😒

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودتو مشعول کن

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2738
خیلی سخته ، من بخاطر ترس افسردگی گرفتم 

مال من خدا رو شکر خیلی شدید نیست، ولی همیشه فکرش هست. ولی خودتو اذیت نکن، هرچی خدا بخواد همون میشه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

اره منم بودم اینجوری

...

دوره درمانتو کامل کن وگرنه بدتر میشی 

من الان دیگه ازمایشا بگن سالمی بی فایده س برام چون میدونم نهایت که میمیرم یا غرق میشم یا سرطان شایدم چاقو بزنن بهم 

و دیگه ازمایشم ارومم نمیکنه....

😐

یعنی چی سنجاقک؟ ام آر ای دادی؟

اره عزیزم سه سال پبش دهدم تو سرم چندتا پلاک بود دکتر گفت یه حمله ام اس نیست حالا ک دوباره پاهام کرخت شده و ضعف میره قراره ازم ام ارای بگیره چند هفته دیگ اگ دوباره پلاک باشه 😔😔😔

سرشار از اضطراب اینده 🖤🙃
2706