2733
2734

من قبلا عاشق حموم و بیرون رفتن و عاشق شوهرم بودم حالا نسبت  ب همشششون ویار دارم انگار حموم بدتر من خیلی وقته از پنچ شنبه میخوام برم حموم دوس ندارم حس میکنم حالم بد میشه

تلقینه بابا

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

در حمام باز بزار برو 

لااقل گربه شور کن خودتو بیا بیرون 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
خواهر ناز کن بعد بچه بیاد که دیگه نازت خریدار نداره

بچه دارم،ولی انصافا ازین ویارا نداشتم،درعوض تاااا بگگگگیییی تهوع و  بالا اوردن داشتم

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص
2706