2726

ایران ک مدرک کاشت ناخن نداره چون فنی حرفه ای کاشت ناخن رو قبول ندار اصلا. 

ی مدرک بین المللی داره ک فرق نداره بگیریش یا ن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ایران ک مدرک کاشت ناخن نداره چون فنی حرفه ای کاشت ناخن رو قبول ندار اصلا.  ی مدرک بین المللی د ...

همون مدرک مانیکور پدیکورشو میگم 

اخه یجا هس ازم دوره مدرک میده تخفیف گذاشته

یجا هس نزدیکه گرونتره مدرکم نداره

نمیدونم کجا برم اموزش ببینم که منصفانه همچیو یادم بده

به نظرم برو یه آرایشگاه معروف و البته چندتا مشتریش رو ببین‌

بعد انتخاب کن

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
به نظرم برو یه آرایشگاه معروف و البته چندتا مشتریش رو ببین‌ بعد انتخاب کن

ی نفرو میشناسم کارش فقط ناخنه میگن خوبه 

ولی نمیزاره رو دست مشتریاش کار کنم که مدل نیازه

همون مدرک مانیکور پدیکورشو میگم  اخه یجا هس ازم دوره مدرک میده تخفیف گذاشته یجا هس نزدیکه گرو ...

مانیکور با کا‌‌شت فرق دارنا. 

نوشتی کا‌‌شت ناخن. بهت گفتم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
ی نفرو میشناسم کارش فقط ناخنه میگن خوبه  ولی نمیزاره رو دست مشتریاش کار کنم که مدل نیازه

خب مدل ببر...دوستی مادری کسی

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭