2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شنبه و سه شنبه از ٧ صبح بايد قبلش زنگ بزني وقت بگيري

مطمعنی ؟ چون از شهرستان میخوام بیام. از 7، مطبه؟ باردارم میخوام اگه قبول کنه برم زیر نظرش. راحت قبول میکنه؟

خداجونم  همینجوری  یهویی  شکرررر  
2728
اره مطمئنم ٦ ماهه زايمان كردم پارسال هر ماه مطبش بودم اگه شكم اول هستي قبولت نميكنه به هيچ عنوان

شکم اولم. چرا اخه؟ شما دکتر دیگه که خوب باشه نمیشناسین؟

به منشي دكتر شهريور كه زنگ بزني اولين سوالش همينه بارداري؟ شكم اوله؟ پس دكتر وقت نداره و گوشي رو ميذاره

دكتر شهريور فقط سزارين ميكنه اونم شكم دوم...

دكتر خوب كه زياده شما طبيعي ميخواي يا سزارين؟

به منشي دكتر شهريور كه زنگ بزني اولين سوالش همينه بارداري؟ شكم اوله؟ پس دكتر وقت نداره و گوشي رو ميذ ...

دلم میخواد سزارین شم. میگن هیچ دکتری قبول نمیکنه ولی. ممنون میشم راهنماییم کنی عزیزم

سزارين بايد دليل جور كني بايد آشنا داشته باشي والا اصلا قبول نميكنن

دكتراي خوب هم اكثرا سزارين قبول ميكنن مثه دكتر شهريور، قاسم خاني و عمويي و رباطي و...

واسه طبيعي واقعا جديدا رو نميشناسم

بيمارستان شفا دكتراي خوبي داره

و بهترين بيمارستان براي زايمان طبيعيه

هر وقت اومدي شيراز يه سر برو تو هود بيمارستان شفا يه تحقيقي كن

شنيدم دكتر مريم كساييان و دكتر پور برفه اي دكتراي خوب اونجان كه طبيعي هم قبول ميكنن

اينم شماره دكتر شهريور ٣٦٢٨٩٣٥٣ 

سلام منم این شماره رومیگیرم میگه مسدوده که شماره دیگه ای نداره

خلاصه ی زندگیه خیلیامون‌.......👇.                                                                                                  اولینباری که دلت میشکنه💔 ، اولین باری که یه تلخی رو توی زندگیت مزه می کنی 😣، اولین باری که با درد آشنا میشی ...فریاد میزنی🙁 ، حال بدت رو به همه نشون میدی 😔، درون و بیرونت با هم آوار میشه ، به غریبه و آشنا متوسل میشی واسه درد دل کردن و آروم شدن ...تهش اینه که هربار توی آینه ضعیف ترین موجود دنیا رو میبینی از خودت و احوالِ پریشونت بیزار میشی !یه مدت که بگذره ...دوزِ دردا و تلخیا و شکست ها که بره بالاتر ، زخم های عمیق تر رو که حس کنی کم کم ساکت میشی و میریزی تو خودت ...یه نقابِ درجه یک برای خودت انتخاب میکنی و میزنی به صورتت میشی شادترین نسخه ای که خدا میتونست ازت بسازه☺                                                                   👸امسال تولدم ارزو کردم که سال بعد تولدم دیگه ارزوهای امسالمو نداشته باشم ❤❤خدایا ارزوهامو بروارده کن .......
من ارديبهشت امسال سزارين شدم پيش ايشون تا اون موقع شماره همين بود بعدش ديگه نميدونم

ممنونم گلم نمیدونم تونتم سرچ کردم همین بود زنگ زدم گفت مسدوده

خلاصه ی زندگیه خیلیامون‌.......👇.                                                                                                  اولینباری که دلت میشکنه💔 ، اولین باری که یه تلخی رو توی زندگیت مزه می کنی 😣، اولین باری که با درد آشنا میشی ...فریاد میزنی🙁 ، حال بدت رو به همه نشون میدی 😔، درون و بیرونت با هم آوار میشه ، به غریبه و آشنا متوسل میشی واسه درد دل کردن و آروم شدن ...تهش اینه که هربار توی آینه ضعیف ترین موجود دنیا رو میبینی از خودت و احوالِ پریشونت بیزار میشی !یه مدت که بگذره ...دوزِ دردا و تلخیا و شکست ها که بره بالاتر ، زخم های عمیق تر رو که حس کنی کم کم ساکت میشی و میریزی تو خودت ...یه نقابِ درجه یک برای خودت انتخاب میکنی و میزنی به صورتت میشی شادترین نسخه ای که خدا میتونست ازت بسازه☺                                                                   👸امسال تولدم ارزو کردم که سال بعد تولدم دیگه ارزوهای امسالمو نداشته باشم ❤❤خدایا ارزوهامو بروارده کن .......
2706