2733
2739
عنوان

کی سوراخ گوش اش بالاست؟

82 بازدید | 16 پست

مشکلی براتون ایجاد کرده تا حالا؟

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من کردم.کاره خطرناکی هست.هم عفونت میکنه،هم هر گوشوترهای رو نمیشه انداخت

من یه سوراخو به زور گوشواره بهش میکنم چون دوست ندارم 😑😑😑 ولی دیدم بعضیا سه تا سوراخ گوششون داره یا بینیشون 

.....🤪....
متوجه نشدم

سوراخ گوش دخترم رو بالا زده...ولی رو غضروف نیست..اما گوشواره حلقه کیپ میشه براش.

من میخوام دریارم که بسته شه کلا.شوهرم نمیگداره میگه خوبه..

من میگم قشنگی نداره اونقدر بالا زده😭

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
من یه سوراخو به زور گوشواره بهش میکنم چون دوست ندارم 😑😑😑 ولی دیدم بعضیا سه تا سوراخ گوششون داره ی ...

من گوشم سه تاسوراخ داره نه عفونت کرده نه چیزی گوشواره بخیه ای میندازم خیلیم قشنگ میشه

درخواست دوستی=بلاک(  )                    باتچکر🤞
2738
سوراخ گوش دخترم رو بالا زده...ولی رو غضروف نیست..اما گوشواره حلقه کیپ میشه براش. من میخوام دریارم ک ...

دربیاربڋاربسته شه دوباره پایین ترسوراخ کنین

درخواست دوستی=بلاک(  )                    باتچکر🤞
سوراخ گوش دخترم رو بالا زده...ولی رو غضروف نیست..اما گوشواره حلقه کیپ میشه براش. من میخوام دریارم ک ...

ببین اشکال نداره بعد ها حلقه رو درمیاری آویز براش میزاری نگران نباش

ببین اشکال نداره بعد ها حلقه رو درمیاری آویز براش میزاری نگران نباش

شوهرمم میگه ول کن...بزرگ شد خواست خودش بره دوباره سوراخ کنه.بگدار عکس اشو بگدارم.ببین

دربیاربڋاربسته شه دوباره پایین ترسوراخ کنین

ببین عکس اشو

چطوره؟

الهی عزیزم یک کم بالا زده ولی جانه خودم بزرگ میشه خودش پایین تر میزنه الان ملت سه تا سه تا سوراخ گوش میزارن مد شده

اصلا نگران نباش عزیزم خوبه بخدا

2706