2733
2734
عنوان

مامانابیادبه من توصیه کنید...

206 بازدید | 26 پست

هرچی تجربه ازنوزادداری وبچه داری داریدواسم بنوبسید...خداخیرتون بده....درحدصفرم😩

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

مثلاالان سرفه وعطسه داره ...سینشم خس خس میکنه..سریع ببرم دکتر؟سرماخورده؟

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه گوش درد گرفت

توی وازلین ی قرصله کدیین پودر کن بریز

بعد بمالش پشته گوشش یا هرجاییش ک درد میکنه

فورا دردش میخابه

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕

همشو نمیشه گفت ی جا بچه تون چند ماهه

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .

یکماه وچهارروزشه...دکترواسه س رماخوردگیش چی می ده؟

2738
مثلاالان سرفه وعطسه داره ...سینشم خس خس میکنه..سریع ببرم دکتر؟سرماخورده؟

سرفه و خس خس بایدببری دکخر،ولی براسرماخوردگی ساده نه

ببرش چون ممکنه ریه هاش عفونت کرده باشه وخطرناکه

...اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
همشو نمیشه گفت ی جا بچه تون چند ماهه

یکماه وچهارروز.. دلدردشدیدداره

بچه که اومد خودت یهو زرنگ میشی .زود غذا درست میکتی میای به بچه میرسی بعدش بچه رو داعم باید تو خونه  بغ کنی راه بری تا بخابه. لالایی از همین الان یاد بکیر که براش بخونی راحت بخواب ه

یکماه وچهارروز.. دلدردشدیدداره

خس خس سینه به خاطر آلرژی هست بخور سرد روشن کن به خصوص شبها تا تنفسش بهتر بشه

اگر شیر خودت می خوره دمنوش نعناع و بابونه بخور تا نفخ شبرت گرفته بشه و خودت اصلا شیر نخور تخم شربتی بخور 

اگر شیرخشکیه قطره کولیف یا گریپ واتر بده بهش 

2706