2726

رفته بود بابرادرش مغازه بعددیدن که دارن نظری میدم رفتن اونجا زن وحشی داعشی تکبیری درومحکم بسته دست دخترم لای درگیرمیکنه پسرم میگه این قدردر زدم که بازکرد بعدگفت چیشده ببرش خونه دارم ازاصبانیت میترکم 😠😠😠😠آخه اینابچه ان نمیفهمن توکه میفهمی وحشی چرا بی احتیاطی کردی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به شوهرم میگم بیابریم درخونش میگه حوصله دردسر ندارم چیکارکنم

خودت برو 

یه نوشابه انرژی زا خریدم ۱۲هزارتومن الان سه روزه توالت نرفتم تا خوب جذب شه        لعنتییی😂😂😂😂😂😂
2728

عزیزم نباید بزارری بچه بره نذری بگیره این همه فیلم میاد که ملت وحشی بازی درمیارن واسه نذری چرا گذاشتی برهههههههههههههههههه آخهههههههههه

عزیزم نباید بزارری بچه بره نذری بگیره این همه فیلم میاد که ملت وحشی بازی درمیارن واسه نذری چرا گذاشت ...

من نزاشتم خودشون رفتند باپسرم کلی دعواکردم میگم خدارشکرم خونه چیزی کم نداریم چرارفتی آخه میگه اشتباه کردم

من نزاشتم خودشون رفتند باپسرم کلی دعواکردم میگم خدارشکرم خونه چیزی کم نداریم چرارفتی آخه میگه اشتباه ...

عزیزم ببین این همه میبینی بچه ها رو میدزدن مخصوصا دخترا رو توروخدا نذار تنها بره خواهش میکنم 

استخونش نشکسته باشه  اگه انگشتش ورم کرد یا کبود شد ببرید عکس بگیرید بعید نیست شکسته باشه

پسر خواهر شوهر دیروز یا وسیله سنگین افتاد رو دستش دیدن ناخنش کنده سریع بردنش بیماریتان گفت  استخکوان انگشتش شکسته الان تا 15 روز تو اتل وگچه

بنظرم تمام كاربراي سايت ك زياد انلاين هستن تنهايي عميقي دارن
2706