2733
2734
عنوان

چجوری بهش بفهمونم منم پایم؟

364 بازدید | 30 پست

سلام دوستان. 

ما تو یکی از فامیلای نزدیکمون یه پسر مجرد داریم که سنش برا ازدواج به من میخوره. اگه خودمون دو تا رو با هم مقایسه کنیم من خیلی از اون سرترم ولی از نظر خانوادگی اونا خیلی از ما بهترن.

پدر مادرم خیلی به این آقا راضین. همیشه تو خونه میگن کاش فلانی پا پیش بذاره.. من خودمم چون از نزدیک میشناسمش و میدونم پسر پاک باحیا و بااخلاقیه اگه بیان جواب رد بهشون نمیدم. ولی مشکل اینه ک با وجود اینکه احساس میکنم اونم از من بدش نمیاد و گاهی اوقات ک حواسم نیس یهو میبینم داره نگام میکنه ولی برا ازدواج پا پیش نمیذاره.

بچه ها این مشکل دوست صمیمیمه خودش اینجا نشسته مودب باشین پلییییز هیچی نگین الان ادامه شو میذاریم تو همین پست بعدی..

خبببب

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چهار پنج سال پیش پدربزرگم به مامانم گفت که فلانی گفته باهات صحبت کتم برا پسرش و نظرتون چیه و اینا.. 

که مامانم چون بابابزرگم هوش و حواس درست حسابی نداشت جوابی نداده بود و گفته بود شاید تو فکر و خیالش داستان بافته

2731

چند وقت پیش تو مهمونی طبق معمول بحث ازدواجش شد مامانش چند بار گفت تو فامیل دختر خوب داریم (تنها دختر فامیلشون منم) و چرا میگی نه.. اینم هی گفت ازدواج فامیلی دوست ندارم. انقد مامانش اصرار کرد که چرا دوست نداری. اینم گفت چون میترسم بگن نه و ناراحتی پیش بیاد و کل رابطه خونوادگیمون بهم بخوره..

به یه فامیل که بهش اعتماددارید بگید بهشون بگه چرامثلابرا÷سرتون زن نمیگیرید بعد تو حرفاش بگه دخترفلانی هم خوبه ها

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
چند وقت پیش تو مهمونی طبق معمول بحث ازدواجش شد مامانش چند بار گفت تو فامیل دختر خوب داریم (تنها دختر ...

آخی   

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

حالا من که در جریان شرایط دوستم و اون آقا پسر هستم میدونم ک دوستم خیییلی از نظر شغل تحصیلات از اون سرتره. دوستم دکتره پسر لیسانسه و... بابت همین فکر میکنم پسره فکر میکنه این بهش راضی نیست برا همین نمیاد جلو.

بنظر من دوستم باید یکم بهش چراغ سبز نشون بده که بفهمه جوابش نه نیست. فقط مشکلی ک وجود داره اینه ک نه من نه خودش چراغ سبز نشون دادنو بلد نیستیم! بنظرتون چطور بهش بفهمونه که اینم راضیه به این ازدواج

2738
به یه فامیل که بهش اعتماددارید بگید بهشون بگه چرامثلابرا÷سرتون زن نمیگیرید بعد تو حرفاش بگه دخترفلان ...

یکی از خاله هاشون قبلا اینکارو کرده ولی هر چی گفته فلانی خوبه مامان پسره گفته منم راضیم ولی پسرم میگه نه. ب خود پسره هم ک گفتن باز همون حرفارو تکرار کرده. اینم گفته شما برین اونا نه نمیگن ولی پسره باز گفته رابطه خونوادگیمون خراب میشه و این حرفا

یکی از خاله هاشون قبلا اینکارو کرده ولی هر چی گفته فلانی خوبه مامان پسره گفته منم راضیم ولی پسرم میگ ...

اقا پسر نمیخواد 

پسرا کسی رو بخوان اهمیتی به روابط فامیلی نمیدن 

خاله روهم واسطه کردین گفته نه دیگه چه اصراریه؟

انشالله هر دوخوشبخت بشن

اگر هم دختر خانم خیلی مایله تواین فصاهای مجازی برااش پیام بده سوال کاری بپرسه  شاید سرصحبت باز شد 

داداش من هرکس رو نمیخواست حرفش که میشد میگفت لیاقتش بیشتر از منه یا بعدی رو میگفت فامیل خوب نیست حرف و حدیث داره بعدی رو میگفت پدرش به من دختر نمیده به اون که میخواست وقتی رسید مهلت نمیداد عصر بشه زنگ بزنیم  !!

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
پسره نمیخواد  پسرا کسی رو بخوان اهمیتی به روابط فامیلی نمیدن

چی بگم.. شاید اینطوری باشه. ولی این میگه نگاهاش منظورداره و حس میکنه دوسش داره. البته شایدم اشتباه میکنه

2706